Populárna rezidenčná oblasť Kemer, v ktorej sa luxusný Otium Hotel Life nachádza, je známa svojimi plážami na pobreží Stredozemného mora.

Táto vidiecka oblasť, ktorá hrá v tureckom cestovnom ruchu dôležitú úlohu, sa nachádza v blízkosti známeho mesta Antalya.

Hlavným lákadlom Kemeru sú prírodné krásy Stredozemného mora, pohoria Taurus a ojedinelých borovicových lesov.

Kemer je veľké stredisko cestovného ruchu, ktoré priťahuje návštevníkov nielen zo Slovenska, ale predovšetkým z Ruska, Nemecka či Holandska.

Vďaka moderným dopravným, komunikačným a komunálnym službám, si tu stále viac dovolenkárov vyhľadáva tie najluxusnejšie hotely.

Otium Hotel Life ponúka možnosť stráviť skvelú dovolenku v neobyčajnom pohodlí luxusne zariadených izieb, ktoré spĺňajú požiadavky a potreby i náročnejších dovolenkárov.

Pohodlné izby navrhnuté s mnohými neočakávanými detailmi, sú obohatené o nádherný výhľad na Stredozemné more a pohorie Taurus.

Luxusný rezort ponúka celkovo 250 izieb, z ktorých je k dispozícii 164 štandardných izieb, 10 rodinných izieb, 28 izieb typu Superior, 34 bungalovov, 12 rodinných bungalovov a 2 špeciálne izby.

Stačí si len vybrať tak, aby dovolenkové bývanie dokonale spĺňalo všetky vaše predstavy.

Najchutnejšie jedlo v oblasti Stredozemného mora, originálne recepty Anatólie pripravené ako umelecké diela a autentické chute svetovej kuchyne sa v Otium Hotel Life podávajú na stoly hostí rukami šéfkuchárov.

Vďaka vlastnému princípu služieb a kvality reštaurácií a barov, sú gastronomické služby nemennou filozofiou hotela.

Celková plocha 1 830 m2, 3 rôzne uzavreté oblasti a prevádzkové hodiny 09:30 – 22:30 … i to je detský svet v Otium Hotel Life.

Zatiaľ čo si dospelí môžu užiť zaslúženú dovolenku, je pre deti pripravený zábavný program plný aktivít, ktorý každodenne pripravuje animačný tím Detského klubu.

Hodiny plávania, lekcie tenisu a mnohé ďalšie športy sú pod vedením špeciálnych inštruktorov pripravené i pre tým najmenších.

Otium Hotel Life ponúka množstvo aktivít a zábavy nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

Šport, hry či denné a nočné predstavenia v podaní profesionálneho animačného tímu sú tak prepracované, že už len kvôli nim nebudete chcieť svoju dovolenku ukončiť.

Na svoje si prídu i milovníci hudby a tanca, nakoľko disco v podaní profesionálnych DJ-ov je na dennom poriadku.

V miestnych kúpeľoch, ktoré sú navrhnuté tak, aby vás každým okamihom doslova rozmaznávali, môžete zažiť neopísateľné potešenie zjemnenia a osvieženia.

Bezplatne si môžete užiť saunu, turecký kúpeľ, fitnes a parný kúpeľ. Zbavte sa únavy a stresu napr. v parnom kúpeli a načerpajte energiu sa na ďalší deň.

Fitnes centrum s moderným vybavením a priestranným prostredím je k dispozícii pre všetkých návštevníkov.

Zažite aj vy dovolenku, na ktorú budete spomínať po celý život. Otium Hotel Life vám ju ponúka ako na dlani.

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

Pridaj komentár