Oscarový herec Matthew McConaughey, spoločne s manželkou Camilou Alves, skrášlili titulku dobročinného vydania magazínu Town & Country, ktoré vychádza len raz ročne.

Známy pár, ktorý týmto kokom podporil činnosť svojej nadácie s názvom Just Keep Livin’ Foundation, zachytil svojim objektívom americký fotograf Philip Montgomery.

182 cm vysoký Matthew v bielom svetri od Loro Piana, spoločne s manželkou Camilou, ktorá sa predviedla vo vzorovanej košeli od Etro a s náušnicami od Cartier

Cieľom nadácie je splnomocniť študentov stredných škôl tým, že im poskytnú nástroje na vedenie aktívneho života a zdravý výber životnej cesty pre lepšiu budúcnosť.

Celý výťažok z týchto exkluzívnych fotografií poputuje na fond nadácie Just Keep Livin’ Foundation, ktorej odchovancov možno zhliadnuť aj na jednom zo záberov.

50-ročný herec Matthew McConaughey pózujúci v saku a nohaviciach od Dior a košeli od Ermenegildo Zegna

Nadácia Just Keep Livin‘ Foundation zamestnáva 84 učiteľov na 37 stredných školách v programe, ktorý slúži takmer 3 000 študentom – prevažná väčšina z nich pochádza z rodín, ktoré spadajú pod hranicu chudoby.

Pridaj komentár