Najznámejšia zombie komédia sa na jeseň vráti do kín s pôvodným obsadením a niekoľkými novými tvárami.

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin, sa vracajú v pokračovaní kultovej hororovej komédie Zombieland s názvom Zombieland 2: Rana istoty.

Už na jeseň sa vydajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou, počas ktorej budú mať dočinenia s novými a vyvinutými druhmi zombie a aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich provizórnej rodiny. Pozrite si prvý trailer hororovej komédie Zombieland 2: Rana istoty.

Okrem pôvodného hereckého obsadenia sa na novinke podieľali aj tvorcovia prvého Zombielandu. Na režisérsku stoličku si sadol Ruben Fleischer, ktorý má na svedomí minuloročný hit Venom s Tomom Hardym a scenár mali na starosti Rhett Reese a Paul Wernick, ktorí sú autormi scenára dnes komiksového hitu Deadpool.

Vo filme Zombieland 2: Rana istoty, sa popri štvorici hlavných hereckých hviezd objavia aj nové tváre, napríklad Rosario Dawson (Sin City, seriál Daredevil), Luke Wilson (Taká zvláštna rodinka) či komik Thomas Middleditch (seriál Sillicon Valley). Vo filme by sa podľa všetkého mal objaviť aj legendárny Bill Murray, ktorého postava v pôvodnom filme dopadla dosť neslávne …

Hororovú komédiu Zombieland 2: Rana istoty, nájdete v slovenských kinách pred tohtoročným Halloweenom – už od 24. októbra 2019. Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár