Už začiatkom jesene sa Stredisko kultúry Bratislava – Nové Mesto pripomína s aktuálnymi kultúrnymi novinkami, ktoré budú zamerané špeciálne aj k Mesiacu úcty k starším.

Z októbrovej ponuky kultúrno-spoločenského programu určite odporúčame navštíviť Stredisko kultúry Bratislava – Nové Mesto v utorok 3. októbra 2023 o 19.00, kedy nastane čas na prednášku s videoprojekciou v podaní dvojnásobného držiteľa horolezeckých Oskarov Piolets d’Or. Marek “Maara” Holeček, ktorý má za sebou 26 rokov expedičnej činnosti a bezmála 50 výprav, má pre návštevníkov prednášky pripravené desiatky zážitkov, ktoré si priniesol z rôznych kútov sveta.

Napísal knižné tituly zo svojich výprav, ktoré sa stali bestsellermi. Dokončil 15 filmových dokumentov a 2 celovečerné filmy. Režisérka Markéta Ekrt Válková o Marekovi ako žijúcej legende natočila celovečerný umelecký film “ Mára jde do nebe”.

Vstupenky na prednášku na QR kódy za 10 €/vstupenka zakúpite úhradou na číslo účtu: Tatra banka: SK 88 1100 0000 0026 1410 1390, do informácie pre príjemcu je nutné uviesť: meno, priezvisko a e-mailovú adresu majiteľa vstupenky, ktorá Vám bude zaslaná po úhrade z e-mailovej adresy: maara.simplestyle@gmail.com. V prípade problému a hromadného nákupu vstupeniek (viac ako 2 vstupenky) volajte na: 0905 560 023.

Októbrový program v SK Vajnorská bude bohatý a rôznorodý. Tešiť sa môžete na divadelné predstavenia, koncerty, výstavy, prednášky aj festivaly.

Pridaj komentár