Aj vy ste netrpezlivo čakali na to, kým príde nová kolekcia jar/leto 2018 na pulty obchodných reťazcov? Neustále sledujete web stránky, ale i Instagram vašej obľúbenej módnej značky a pripadáte si, ako by ste sliedili do denníčka vášho dieťaťa a čakali, kým tam nenájdete informácie o prvej láske? Nečakajte už viac na nové trendy a inšpirujte sa týmito originálnymi kombináciami oblečenia a obuvi.

Originálne kombinácie oblečenia a obuvi, ktoré oceňujú aj svetové celebrity? Nech sa páči!

Kvetované blúzky so SLIM džínsami a jednofarebným kabátom

Motívy kvetov by rozhodne mali prevládať aj vo vašom šatníku. Viditeľne zlepšujú náladu a sú dominantou jarného dámskeho šatníka. Odporúčame vám kombinovať kvetované blúzky s obtiahnutými, čiže SLIM džínsami. Fantasticky sa hodia aj k úzkym elegantným jednofarebným sukniam s vysokým pásom. Ak si zvolíte kvetovanú blúzku, rozhodne si na seba nedávajte žiaden vzorovaný kabát.

Odporúčame jednoznačne jednofarebný – zelený, béžový, smotanový alebo hnedý. K blúzkam a džínsom si vyberajte poltopánky na podpätku. Odporúčame takúto obuv hľadať v ponuke dámskych topánok s. Oliver. Táto značka je jednoducho prekrásna! Kabát v ťavej farbe, kvetovaná blúzka, béžové nohavice alebo klasické SLIM džínsy, je ideálnou kombináciou na tohtoročnú jar.

K neutrálnym outfitom výrazná kabelka, šperky a šatka

Ak milujete minimalizmus a inšpirujete sa módou Victorie Beckham, k neutrálnemu outfitu vám odporúčame dávať výrazné šperky, šatku alebo výraznú kabelku. Skúste jednofarebný kabát, štýlové jednofarebné sako a zvoncové nohavice skombinovať s kabelkou Desigual. Táto španielska značka vyrába pestrofarebné oblečenie, ale prerazila s výrobou štýlových dámskych kabeliek.

Kvalita podrážok jarnej obuvi

Na začiatok jari vám odporúčame kúpiť si XXL sveter, ktorý vás skvele zahreje, aj keď vonku svieti zubaté slnko. Z obuvi noste nízke členkové čižmy, ale aj klasické typicky jarné dámske poltopánky na nízkom opätku. Ak pracujete v kancelárií alebo vediete vlastný biznis, lodičky musia byť súčasťou vášho botníka. Pri výbere lodičiek si všímajte kvalitu podrážky, aby ste si doma nepoškriabali kvalitnú laminátovú podlahu.

Túto jar sú v móde aj rifľové bundy s nášivkami, pestrofarebné XXL svetre a jednofarebné kabáty v ťavej, petrolejovej, ale i v červenej a zelenej farbe.

Pridaj komentár