Slovenská tenisová jednotka už neraz dokázala, že je doma nielen na kurte, ale aj v oblasti módy. Na evente pri príležitosti legendárneho tenisového turnaja Wimbledon zažiarila v netradičných a rafinovaných malých čiernych šatách, ktoré dopĺňali šperky z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds.

Opäť zažiarila!!! Dominika Cibulková predviedla na Pre-Wimbledon Party elegantné šaty a viac ako 300 diamantov!

Neobyčajný večer si zaslúži dokonalý vzhľad, o ktorý sa Dominike na diaľku postaral opäť jej dvorný stylista – Andrej Kusalík. „Šaty na jedno rameno s rafinovanou čipkou som Dominike poslal ešte minulý týždeň do Anglicka. Boli kúpené pol roka a odložené na mimoriadnu príležitosť. Doplnili sme ich výraznými diamantovými šperkmi od ALO diamonds a trblietavými lodičkami Manolo Blahnik,“ povedal exkluzívne Andrej Kusalík.

Zdôraznil, že pri tomto stylingu boli dôležité detaily, preto myslel aj na to, aby sa štýlové lodičky hodili na typický wimbledonský fialový koberec. Pomyselnou čerešničkou boli bezpochyby trendy prstene ALO diamonds z kolekcie Aphrodité so 150 diamantmi, visiace náušnice, elegantný náramok či Dominikine talizmany – exkluzívny zásnubný prsteň s obrúčkou. „Naše šperky sprevádzajú Dominiku počas výnimočných životných chvíľ a ja som hrdý, že ju zdobili aj počas Pre-Wimbledon Party,“ vyjadril hrdosť klenotník a majiteľ ALO diamonds, Alojz Ryšavý.

Exkluzívny snubný prsteň ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 88 diamantov, 40 000 eur, ALO diamonds

Príchod našej tenistky na túto jedinečnú udalosť si môžete vychutnať aj formou videa, v ktorom Dominika Cibulková prichádza na scénu v 47. minúte.

Exkluzívna obrúčka ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 18 diamantov, 10 000 eur, ALO diamonds

Pridaj komentár