Sú krásne a úspešné! Módna návrhárka Jana Pištejová, či modelky a missky Marika Časnochová, Soňa Štefková a Denisa Vyšňovská, sú už niekoľko rokov stálicami slovenskej módnej scény. Okrem toho však majú tieto krásky ešte jedno veľké spoločné tajomstvo, ktoré im výrazne pomáha ku každodenným úspechom, ako i spĺňať náročné kritérium, bez ktorého si ich slovenská verejnosť ani len nevie predstaviť – byť krásne.

Prirodzená krása sa najúčinnejšie udržiava prirodzeným spôsobom. Takým je i 100 % morský Inca Collagen bez prísad, bez ktorého si tieto dámy nevedia svoj deň ani len predstaviť. Čo všetko nám o ňom osobne prezradili?

„Ja nedám dopustiť na INCA Collagen, pretože je morský, 100 % čistý, prírodný a bez prísad. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pokiaľ ho užívate dlhodobo a v správnej forme, dokáže s vašim telom doslova zázraky. Nie nadarmo sa kolagén prezýva bielkovinou mladosti. Vyhladí vrásky, výrazne zlepšuje elasticitu kože, pozitívne vplýva na kĺby, vlasy … Mne po Inca kolagéne vlasy rastú doslova ako z vody a moja koža je krásna, elastická.“ Jana Pištejová – módna návrhárka

„Vďaka tomuto úžasnému kolagénu sa mi zlepšila nielen kvalita pleti, ale aj vlasov. Pri mojej práci je však moja pleť kľúčová, čo bol zároveň môj jediný problém. Už po prvom mesiaci užívania si toto výrazné zlepšenie všimli všetci moji kamaráti a známi. Touto cestou by som sa chcela poďakovať mojej kamarátke, ktorá mi Inca Collagen odporučila.“

Marika Časnochová – modelka, lektorka, finalistka súťaže Miss Slovensko

„Mám len 23 rokov, ale myslím na starnutie už dopredu a posilňujem kolagénom pokožku a prevenciu proti vráskam. Navyše ma na ňom baví, že si ho môžem zobrať kamkoľvek so sebou. Je jedno kedy a kde som, stačí ho len vypiť.“

Denisa Vyšňovská – modelka, Miss Universe 2015

„Viete, ako sa hovorí: pozor na želania, môžu sa splniť! Prednedávnom ma pri cvičení v Ázii začali pobolievať kolená a ja som si sľúbila, že po návrate to musím nejak vyriešiť. Odmala mám totiž problémy s kĺbmi. No a po návrate na Slovensko som hneď dostala do daru túto úžasnú vecičku. Kolagén je skvelý prípravok a okrem toho že pomáha kĺbom, hojí jazvy, stará sa o elasticitu pokožky, redukuje celulitídu a vraj sa pri ňom aj chudne. Okrem toho je výborný aj ako univerzálny prostriedok na krásu pleť, vlasy, aj nechty. A hlavne!!! Je čisto prírodný.“

Soňa Štefková – modelka, finalistka súťaže Miss Slovensko

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak produkcia kolagénu v tele sa po 25. roku života znižuje o 1,5 % každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.

Aké sú výhody prémiového Inca Collagenu?

– 100 % morský kolagén bez prísad

– Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I., II., III)

– V dennej dávke až 3 000 miligramov účinnej látky

– Bioaktívny (živý) kolagén – najviac podobný ľudskému

– Podporuje tvorbu vlastného kolagénu

– Perfektná rozpustnosť

– Rýchle a ľahké vstrebávanie

– Vyvážený komplex bielkovín

Hovorí sa, že zdravie máme iba jedno. Skôr či neskôr si to na vlastnej koži uvedomí každý. Začnú sa objavovať drobné problémy, únava, vrásky … S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je len na vás, či sa rozhodnete svoje telo poslúchať a starať sa o neho, aby vám dlho vydržalo zdravé a v dobrej kondícii.

Aké sú účinky prémiového Inca Collagenu?

– Výrazne zlepšuje kvalitu a rast vlasov

– Zabraňuje vypadávaniu vlasov

– Dodá krásu a lesk vašim vlasom

– Zvyšuje hustotu vlasov

– Pomáha eliminovať padanie a lámanie vlasov

– Zvyšuje hydratáciu a objem vlasov

– Regeneruje poškodené končeky a zabraňuje ich štiepeniu

– Intenzívne hydratuje pokožku a omladzuje pleť

– Pomáha zjemniť a zredukovať existujúce vrásky

– Jemnejší a hebkejší vzhľad pokožky

– Pleť je odolnejšia voči vonkajším vplyvom

– Spomalenie starnutia pokožky

– Dodáva pokožke elasticitu a pevnosť

– Zdravé a krásne nechty

– Posilňuje štruktúru nechtov

– Zlepšuje odolnosť voči lámavosti a štiepeniu

– Zabezpečuje zdravie a lesk nechtov

– Vyživuje a regeneruje pokožku okolo nechtov

– Priaznivo pôsobí na ľudský organizmus

– Vyvážený komplex bielkovín

– Podobný ľudskému kolagénu

– Ľahké vstrebávanie

– Rýchly nástup účinku

– Spokojný zákazník

– Overená kvalita

– „Bielkovina mladosti“

– Výrazne zlepšuje kvalitu a rast vlasov

– Zabraňuje vypadávaniu vlasov

– Dodá krásu a lesk vašim vlasom

Objavte aj vy tajomstvo Inca Collagenu

Inca Collagen sa vyrába za studena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Vďaka nej má rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele. Zásluhou tejto podobnosti dôjde k jeho efektívnemu vstrebaniu a spracovaniu. Telo s ním zaobchádza rovnako, ako by si ho vyrobilo samo. Táto vlastnosť sa u výživového doplnku označuje ako Bio-Aktivita.

Ako s Inca Collagenom začať?

Pokiaľ s Inca Collagenom začínate, je dôležité, aby ste absolvovali úvodnú dvoj až trojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom užívaní prípravku, jedno vrecúško denne.

To si jednoducho rozmiešate v 200 – 300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo inej studenej tekutine (neodporúča sa grapefruitový džús).

Pridaj komentár