Vedeli ste, že sa denne na svete použije až 1,3 miliardy jednorazových odličovacích obrúskov? Toto obrovské číslo je však možné znížiť. Vyskúšajte znovupoužiteľný odličovač make-upu MakeUp Eraser, ktorý sa aktivuje vodou a odlíči naozaj všetok (aj vodeodolný) make-up.

Misia za čistejší svet

Odličovacie tampóny sú na treťom mieste medzi najčastejšie tvoreným odpadom na svete. A celkom zbytočne. Odlíčiť sa možno aj ekologicky, bez tvorby odpadu a znečisťovania planéty. Odličovač MakeUp Eraser sa rovná až 3 600 jednorazovým tampónom počas 3 – 5 rokov používania.

Ako látkový odličovač funguje?

Jednoducho! Stačí vám iba MakeUp Eraser a čistá voda. Pred prvým použitím je treba odličovač oprať, aby sa aktivovali jeho vlákna a fungoval správne. Následne ho už len stačí namočiť v teplej čistej vode a môžete sa pustiť do odličovania.

MakeUp Eraser stranou s krátkymi vláknami odlíči naozaj všetok make-up – aj vodeodolnú špirálu a napríklad aj matný rúž.

Stranou s dlhými vláknami jemne exfoliuje pleť – odstraňuje odumreté kožné bunky. Po použití ho stačí oprať v práčke a môžete ho použiť opäť. Vydrží až 1 000 praní v práčke, šetrí životné prostredie a aj peniaze.

NÁŠ TIP: MakeUp Eraser možno používať aj na sekcie a prať 1 – 2x týždenne. Tiež možno zvoliť 7-dňovú alternatívu, ktorá ponúka mini látkový odličovač na každý deň v týždni.

Pridaj komentár