Očarujúci koncept Andyho Warhola od Converse na sezónu jar/leto 2015

639
Očarujúci koncept Andyho Warhola od Converse na sezónu jar/leto 2015 20

Tak ako každý rok, aj túto sezónu jar/leto 2015 Converse otvára hlavnými kolekciami Chuck Taylor All Star Classic Colors a Seasonal Colors, ale v skutočnosti toho má oveľa viac. Tento rok nie je Converse jediným producentom topánok, ktorý siahol po kvetinových vzoroch, urobila tak aj spoločnosť Nike a výsledok je nádherný. Converse predstaví tieto očarujúce topánky v ponuke Seasonal Prints, kde prezentuje viacero ručne maľovaných kvetinových printov. Ale základom celej ponuky je hlavne model Chuck Taylor All Star, ktorý už od 20-tich rokov minulého storočia prináša klasické farby, no tento rok sú pripravené aj iné skvelé kolekcie.

Očarujúci koncept Andyho Warhola od Converse na sezónu jar/leto 2015

Chuck Taylor All Star Seasonal Prints

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin1

Tak napríklad Chuck Taylor sa predviedli s úpravou podľa diel Andyho Warhola, kolekcia Sawyer odela topánky do kože a divízia Cons sa rozhodla ožiť v troch farebných prevedeniach. Topánky však nie sú všetko, čo nám Converse ponúka, práve naopak. Tento rok na sezónu jar/leto 2015 si pripravil aj niekoľko kúskov oblečenia, medzi ktorými sa dajú nájsť hlavne mikiny, tričká a tepláky pre pánov, aj dámy, ktoré možno očakávať v najbližších týždňoch u predajcov Converse.

Chuck Taylor All Star Andy Warhol

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin2converse_all_star_andy_warhol_mmagazin2aconverse_all_star_andy_warhol_mmagazin2b converse_all_star_andy_warhol_mmagazin2c converse_all_star_andy_warhol_mmagazin2d converse_all_star_andy_warhol_mmagazin2econverse_all_star_andy_warhol_mmagazin2ea converse_all_star_andy_warhol_mmagazin3 converse_all_star_andy_warhol_mmagazin3a converse_all_star_andy_warhol_mmagazin3b converse_all_star_andy_warhol_mmagazin4 converse_all_star_andy_warhol_mmagazin4a

Chuck Taylor All Star Classic

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin5

Chuck Taylor All Star Americana

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin5a

Chuck Taylor All Star Hardware

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin5b

Chuck Taylor All Star Sawyer

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin5c

Chuck Taylor All Star Missoni

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin6CONS Wave Race

converse_all_star_andy_warhol_mmagazin7[Veronika/converse.com]

Pridaj komentár