Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Pre dosiahnutie krásnych a hlavne zdravých vlasov je však nutné sa o ne nepretržite starať a venovať im patričnú pozornosť. Vďaka novinkám Advance Techniques od Avonu docielite bohatý objem, zdravú vlasovú pokožku a potrebnú výživu. Pochváľte sa vlasmi, ktoré vám bude každý závidieť! V rámci predajného obdobia máj 2021 môžete siahnuť po produktoch z novej línie značky Advance Techniques, ktorá presne vie, že správna starostlivosť je kľúčom ku krásnym vlasom.

Bezoplachová starostlivosť pre väčší objem a hustotu vlasov

Objem: 100 ml, Bežná cena: 8,20 €

Túžite po hustejšom a plnšom vzhľade vašich vlasov? Nová rada Advance Techniques preniká priamo do vlasových vlákien, čím im dodá nielen objem, ale aj silu. Vďaka svojmu zloženiu predídete nežiadúcemu zaťaženiu a vaše vlasy budú viditeľne vyživené, lesklé a neodolateľne krásne.

Suchý šampón

Objem: 150 ml, Bežná cena: 6,90 €

Nevyzerajú vaše vlasy po rannom prebudení tak, ako by ste si priali? Avon pozná riešenie! Nový suchý šampón Advance Techniques zabezpečí spoľahlivý výsledok na celý deň. Absorbuje mastnotu, osvieži vaše vlasy a čo je najdôležitejšie, nezanecháva stopy. Dovoľte tejto novinke stať sa neoddeliteľnou súčasťou vašej starostlivosti o vlasy.

Kefa na vlasy Summer

Rozmery: 25,5 x 7,5 cm, Materiál: ABS, nylon, guma, Bežná cena: 9,90 €

Nezabúdajte, že dôležitou súčasťou starostlivosti o vlasy je aj kvalitná kefa. Pri nesprávnom česaní totiž často dochádza k namáhaniu a lámaniu vlasov. Oválna kefa s nylonovými štetinami zabezpečí nielen dôkladné prečesanie, ale aj krásne uhladí, za čo sa vám vaše vlasy s istotou poďakujú!

Skladacia oválna kefa na vlasy Summer

Rozmery: 9,7 x 5,7 cm (zložená), Materiál: ABS, nylon, guma, sklenené zrkadlo, Bežná cena: 11,90 €

Skladacia kefa je perfektnou voľbou pre rýchlu úpravu vlasov, nech už sa nachádzate kdekoľvek. Vďaka svojej praktickosti sa bez problémov zmestí do každej kabelky a navyše jej krásne farebné prevedenie z nej robí „must have“ tejto jari!

Pridaj komentár