Agentúre Instedo sa podaril ďalší skvelý kúsok! Do žilinského eXtreme parku, v ktorom vôbec po prvýkrát prebehne OFA CAMP, totiž dotiahli hneď niekoľko športových hviezd, ktoré sa už v bojových ringoch našich geografických šírok stali pojmom. Prvýkrát v Žiline tak budeme mať možnosť zúčastniť sa tréningu s hviezdami MMA scény. Na ktoré hviezdy OKTAGONu a aký dvojdňový program sa môžeme už teraz tešiť?

Očakávaný OFA CAMP po prvýkrát v eXtreme parku Žilina! Skvelý Gábor Borároš a ďalšie hviezdy bojového ringu spoločne už tento víkend!!!

Čo bolo pre vás na príprave OFA CAMPu najnáročnejšie?

Chalani sú super a tím eXtreme parku sú profesionáli. Veľmi nám tieto dve skutočnosti pomohli a nedá sa preto povedať, že by bolo niečo na prípravách podujatia až tak náročné, na čo nie sme bežne zvyknutí. Pre nás je skôr práca so športovcami novou a veľmi zaujímavou spoluprácou a výzvou zároveň.

Ako sa vám podarilo dotiahnuť na jedno podujatie toľko športových hviezd?

Veľmi nám organizačne pomohol tréner Ilja Škondrič, s ktorým máme veľmi dobre vzťahy. Spolupráca s ním bola pre nás strategická.

Plánujete z tohto podujatia spraviť v Žiline tradíciu alebo je to skôr jednorázová udalosť?

To sa samozrejme uvidí časom. Nakoľko je to niečo nové, nevieme teraz povedať, ako to celé dopadne. Veľa tiež záleží aj na chalanoch, či sa im v bude Žiline páčiť. Určite, ale chceme pokračovať aj v tomto štýle. Väčšina podujatí je lokalizovaná do Bratislavy, zatiaľ čo ostatné mestá zívajú prázdnotou. Tento nie najlichotivejší fakt by aj takýmito podujatiami radi zmenili.

Aký je váš hlavný cieľ v spojení s týmto podujatím?

Radi by sme spojili pojem “bojovníci“ a eXtreme park. Ukázali všetky možnosti čo areál ponúka a trošku upozornili na to, že aj v Žiline máme veľmi zaujímavé možnosti.

Hviezdou OFA CAMPu, ktorý prebehne 4. – 5.8.2018, bude Gábor Borároš, ako jeden z najznámejších MMA zápasníkov v Československu a víťaz prvej časti reality show OKTAGON VÝZVA. Jeho výsledky hovoria za všetko, nakoľko z jeho posledných desiatich zápasov dokázal vyhrať až osem!

Ďalšou hviezdou celého OFA CAMPu bude bez pochýb Róbert „Diamantový Čávo“ Pukač, ako jeden z najznámejších MMA zápasníkov na Slovensku. Je označovaný za veľkú nádej slovenského MMA, ktorú však zabrzdili viaceré zranenia. Doposiaľ zaznamenal profesionálne skóre 12 výhier, 5 porážok a 1 remízu. Róbert svoju skvelú formu potvrdil návratom do Oktagonu a predvedie nám ju aj na OFA CAMPe v areáli eXtreme Parku v Žiline.

Veronika Vršková je niekoľkonásobná majsterka Slovenska v plávaní a bývalá hráčka rugby v zahraničí aj na Slovensku. Absolvovala viaceré crossfitové a vzpieračské súťaže. Je majsterka Slovenska vo vzpieraní a obsadila 10. miesto na Majstrovstvách Európy. Na otázku, ako sa dá zvládať profesionálna športová kariéra a byť zároveň dokonalou maminou, nám Veronika odpovedala takto: „Je to ťažké, ale dá sa to. (úsmev) Trochu menej spánku a celkom dosť kompromisov. Tréning musím občas zrušiť, napríklad keď je malý chorý, alebo potrebuje väčšiu starostlivosť. Niekedy idem trénovať a beriem ho so sebou na tréning, lebo iná možnosť častokrát nie je. Takže medzi jednotlivými sériami ho jedným okom strážim. Ale jemu sa v „gyme“ páči a ja som zároveň rada, že môžem dať aspoň nejaký tréning.

Marek Bartl je účastník reality show OKTAGON VÝZVA 1, kde si vybojoval miestenku vo finálovom zápase. Do finálového zápasu sa však nepozrel a to kvôli zraneniu kolena, ktoré utrpel v zápase kick boxu. Odvtedy sa v MMA zápase neukázal a venuje sa boxu a BJJ.

František Fodor je podobne ako Marek Bartl účastníkom historicky prvej reality show OKTAGON VÝZVA 1. V tejto show dokázal svoj jediný zápas vyhrať v druhom kole na TKO. Celkovo sa pýši profesionálnym skóre 6 výhier a 4 porážky. Na OFA CAMP v Žiline ho budeme môcť vidieť v priamom prenose!

Za úspechmi mnohých našich talentovaných zápasníkov sa skrývajú nielen náročné tréningy, ale i cenné rady skúsených trénerov. Profi tréner Jakub Štefek pôsobí v OFA vyše 3 rokov a ako tréner viac ako 5 rokov. S svojimi klientmi má odtrénovaných cez 6 000 hodín. Je držiteľom licencie 2. stupňa fitness a kulturistika. V rámci svojej bohatej kariéry tiež aktívne súťaží v 1. lige mužov vo vzpieraní za Dunajplavba Bratislava. Ako tréner sa tiež špecializuje na kurzy prevencie zranení v bojových športoch, zvyšovania výkonu v bojových športoch a diagnostiky pohybového aparátu 3S. Počas pôsobenia v OFA ako silovo-kondičný tréner boli jeho zverencami napr. Igor Daniš (2 opasky Majstra Sveta), či Tomáš Deák (titul Fight Nights Global).

Ďalšou trénerskou špičkou s bohatými skúsenosťami v MMA, či už ako tréner alebo ako zápasník, je bez pochýb Ilja Škondrič. Pod jeho taktovkou vzišlo na Slovensku už niekoľko špičkových bojovníkov, ako napr. Attila Végh či Ivan Buchinger. Jeho meno sa taktiež spája s reality show OKTAGON VÝZVA, v ktorej plnil úlohu trénera slovenského tímu.

Zmerajte si sily so svojim idolom na tréningu bojového umenia aj vy. Ak si navyše chcete dobre zacvičiť a posilniť svoj chrbát, určite využite možnosť zúčastniť sa na workshope „Zdravý chrbát“. Pre zástupcov nežného pohlavia je tiež pripravený efektívny spaľovač tukov – LADYCROFT. Nielen dospelí, ale i deti si prídu na svoje a to predovšetkým v programe „Deti v pohybe“, ktorý je tréningom s prvkami gymnastiky, určeným pre vekovú kategóriu 3 – 12 rokov. Všetci návštevníci OFA CAMPu a predovšetkým fanúšikovia MMA, si tiež budú môcť 4.8.2018 o 14:30 užiť slávnostnú i autogramiádu a získať tak vzácnu sériu podpisov od Gábora Borároša, Veroniky Vrškovej, Róberta Pukača, Františka Fodora, Igora Daniša, Michala Zátorského, či Jakuba Štefeka. Po náročnom dni je pre všetkých pripravená večerná Beach party, na ktorej to roztočí DJ Johnny.

Miesto kde to žije! Takto možno čo najvýstižnejšie charakterizovať areál eXtreme parku v Žiline, ktorý tvorí kompaktný celok so športoviskami, plážou, oddychovými zónami, gastro prevádzkou a tou správnou športovou atmosférou. eXtreme park prináša každému športovcovi, či už amatérskemu, rekreačnému alebo profesionálnemu, dokonalý adrenalínový a prémiový športový zážitok na vysokej úrovni. Prepracovaný areál je skvelým miestom na únik zo zóny komfortu a tým pravým priestorom pre posun vlastných hraníc smerom k lepšiemu “ja”. Ak ste súťaživé typy a motivujú vás výzvy, môžete si tu nakombinovať viaceré športy a zdieľať svoje výsledky v prepracovanom informačnom systéme – sledujete tak svoj progres a môžete si ho porovnať so svojimi priateľmi a okolím. Profesionálny personál sa postará o to, aby ste pocítili výnimočný zážitok zakaždým, keď eXtreme park navštívite! Všetky bližšie informácie sú dostupné online na extremepark.sk. Aké boli reakcie na to, že OFA CAMP prebehne práve na tomto mieste?

Ako ste prvýkrát zareagovali na ponuku, aby vôbec po prvýkrát v eXtreme parku Žilina prebehol OFA CAMP?

Ponuka usporiadať tento camp práve u nás bola veľmi lákavá. Keďže eXtreme park je športovo rekreačný areál, chceme ľuďom ponúknuť vždy len tie najkvalitnejšie služby spojené so širokou škálou tréningov a športového vyžitia. OFA CAMP je skvelou ukážkou disciplíny, tvrdej driny a funkčného tréningu so zameraním na prvky MMA. Pre našich klientov prinášame okrem tréningov s hviezdami tohto športu aj možnosť bližšie spoznať vysoko rešpektovaných a uznávaných fighterov, akými sú napr. Borároš, Pukač, Fodor, Daniš a ďalší. Takže táto možnosť bola pre nás samozrejmosťou.

Ako by ste opísali spoluprácu s agentúrou Instedo?

Agentúra Instedo začala spoluprácu s eXtreme parkom v máji 2018. Aj napriek krátkej dobe si získala našu priazeň a spolupráca s ňou pomohla zviditeľniť eXtreme park nielen medzi širokú verejnosť ale i medzi športovcov, podnikateľov a verejne známe osobnosti.

V čom sú pre vás prípravy na OFA CAMP najnáročnejšie?

Zameriavame sa na dôslednosť a dokonalosť. Inak tomu nie je ani pri prípravách na OFA CAMP. Chceme pre zúčastnených vytvoriť skvelé podmienky na tréning, zviditeľniť areál eXtreme parku a poukázať na komplexnosť ponúkaných služieb. Keďže MMA je topkou medzi kontaktným športom, teší nás, že práve u nás budú mat možnosť ľudia zhliadnuť profesionálov naživo.

Na ktorú časť týchto dvoch úžasných dní sa najviac tešíte?

Najviac sa tešíme práve na OFA tréning, ktorý bude špeciálne upravený tak, aby záujemci mali možnosť otestovať svoje fyzické zdatnosti, obratnosť a výdrž tak, ako profesionálni MMA fighteri.

Článok vznikol v spolupráci so Slovak MMA

Pridaj komentár