Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako vyjadriť svoju individualitu a odlíšiť sa od davu? Nikdy ste však nenabrali dostatočnú guráž na zhmotnenie týchto ideí? Pri pomyslení na do očí bijúcu extravaganciu ste razantne zakrútili hlavou? S týmito ŠTÝLovkami budete totiž hrdo kráčať vpred a ukážete všetkým svoje jedinečné ja a vlastný štýl.

Obujte sa do vašich obľúbených slovenských rozprávok! Vystúpte z davu so ŠTÝLovkami od BEPONu!!!

Ak patríte k typu ľudí, ktorým nerobí problém vyjadriť svoje skutočné „ja“ plnými dúškami a neodrádza vás strach z predsudkov okolia a ani pohľady cudzích ľudí na ulici, demonštrujte okolitému svetu svoju osobnosť.

Odhaľte svoje skutočné ja skrývajúce sa pod povrchom. Vyjadriť svoj názor, hodnoty, momentálnu náladu, či jednoducho vzťah k móde, môžete teraz prostredníctvom týchto jedinečných Štýloviek! Čo to ale je?

Je to výsledok spolupráce medzi dvomi rýdzo slovenskými značkami – BEPON a Tatrasvit, s bohatou históriou pôsobenia v oblasti výroby a predaja módneho sortimentu, ktoré spojili svoje sily a rozhodli sa vytvoriť novú značku ponožiek. Štýlovkami zaujmete v pozitívnom zmysle, odlíšite sa od davu a vyvoláte nimi minimálne úsmevné reakcie.

Sú určené pre všetkých tých, ktorí chcú ísť ruka v ruke s aktuálnymi trendmi a tým správnym spôsobom odprezentovať samého seba. Sú pre všetkých tých, ktorí sa každé ráno zamýšľajú nad svojim outfitom a chcú vyjadriť svoju náladu, záľuby i odlišnosť.

Slovenské ponožky „Štýlovky“ sú vďaka živým farebným motívom i obrázkom personalizovaným prvkom outfitu. Tak ako tetovanie, aj Štýlovky môžu byť súčasťou vášho JA, avšak tie môžete mať na rozdiel od tetovania každý deň iné.

Či už siahnete po bavlnených vzorovaných nadkolienkach pre dámy, vzorovaných ponožkách na denné nosenie alebo si vyberiete vzorované ponožky na šport, či po niektorom kúsku z limitovanej edície, budete zaručene trendy.

Samozrejme, nezabudlo sa ani deti, veď predsa každá mamina chce mať štýlové dieťa a najlepšie ladiace s jej outfitom, preto na pulty predajni Bepon pribudnú ponožky aj pre ne.

Výnimočnou bude špeciálna kolekcia ponožiek „Slovenské rozprávky“. Od septembra sa nimi môžeme pýšiť a mať na nohách svoju obľúbenú rozprávku ako Soľ nad zlato, Ako išlo vajce na vandrovku, Janko Hraško, O 12 mesiačikov, Tri groše a ďalšie.

Áno, aj takýmto nezvyčajným spôsobom môžeme demonštrovať svoj názor – prostredníctvom rozprávky, ktorej posolstvo sa vás najviac dotklo. Na túto kolekciu nadviaže aj jesenná a zimná edícia, ktorá sa bude niesť v duchu týchto ročných období, viac však nebudeme prezrádzať – nechajte sa prekvapiť!

Pridaj komentár