Aj keď celý svet upiera pozornosť na boj s novým vírusom, nemali by sme zabúdať, že aj tisícky ľudí a to najmä žien, zvádza ďalšiu náročnú bitku s rakovinou prsníka. Kúpou štýlového trička alebo iného módneho doplnku, môže vďaka projektu „AVON za zdravé prsia“, podať pomocnú ruku každý z nás.

V ponuke je ako každý rok dámske, pánske aj detské Tričko za zdravé prsia. Ich dizajn navrhla dvojica blogeriek A Cup of Style. Novinkou je multifunkčná šatka, ktorú je možné zakúpiť si samostatne a uviazať okolo vlasov, zápästia alebo pása. Dámske tričko je pohodlné a dá sa výborne kombinovať. Zaujímavým hravým detailom je netypický štýlový výstrih. Vďaka variabilnému zhotoveniu sa dá nosiť s prekríženým výstrihom vpredu či vzadu alebo vo väčšej veľkosti ako šaty. Ležérny voľný strih je navrhnutý tak, aby sadol každému typu postavy. Tričko je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL.

Pánske tričko má elegantnú sivú farbu s veselým prúžkovaným vreckom a je možné ho zakúpiť v dvoch veľkostiach – M/L a XL/XXL. Detské tričko pre dievčatá aj chlapcov je zdobené nepravidelnými mentolovými prúžkami s bodkami. Všetky tričká sú vyrobené zo 100 % bavlny a zabalené v recyklovateľných obaloch.

Kúpou trička alebo šatky môže každý z nás vyjadriť nielen spolupatričnosť s onkologickými pacientkami, ale i obohatiť svoj šatník originálnym módnym kúskom.

Pridaj komentár