Najnovšiu kolekciu slovenského módneho návrhára Fera Mikloška jar/leto 2017 sme vám už predstavili tu  a tu. Dnes sme zaostrili našu pozornosť na módne doplnky. A spravili sme dobre!

Obohaťte svoj jarný šatník o jedinečné módne doplnky návrhára Fera Mikloška!

Módne doplnky letnej  kolekcie značky MIKLOSKO,  vytvárali  kontrast  s  oblečením  vďaka  kovovému  lesku,  alebo s ním dokonale ladili tón v tóne. Kabelky efektne zaujali vďaka striebornej krčenej koži, čierno bielej komiksovej potlači, alebo  flitrovým  látkam  v kombinácii  s ružovou  a bielou  hladkou,  prírodnou  kožou.

Navrhnuté v menšej aj väčšej veľkosti s odnímateľnými rúčkami či popruhmi, sú vhodné na deň ako aj koktailové príležitosti doplnené logom v podobe kovovej plakety.

Špeciálnou časťou  boli  produkty  navrhnuté  pre  moderné  technológie  spoločnosti ASUS –  taška s transparentným   puzdrom   na   Zenbook,   listová   kabelka   s rovnako   praktickým transparentným  puzdrom  na  Zenfone  a ochranný  kryt  pre  Zenfone 3  s komiksovou potlačou.

Neviete ako dotvoriť outfit kokteilových či večerných šiat? Všimnite si hodvábne šatky, ktoré podčiarknu a vyzdvihnú sofistikovanosť tohto typu šiat.

Dámska spodná bielizeň bola vytvorená na mieru z elastickej zmesovej čipky v telovej farbe, ktorú rafinovane dopĺňali transparentnejšie outfity.

FOTO:Dominik Babušík

Čo sa týka obuvi, neprehliadnuteľné sú metalické  sandále  na plastovom  podpätku,  čierne  vysoké  čižmy z elastických  pruhov či biele pánske členkové tenisky, ktoré dokonale zjednotili celkový dojem kolekcie, určenej na prichádzajúce slnečné obdobie.

FOTO: Viktória Chovanová

Pridaj komentár