Talianska módna značka Twin-Set v spolupráci s dizajnérkou Simonou Barbieri, predstavila na prestížnom módnom podujatí Eurovea Fashion Forward kolekciu nesúcu sa v znamení elegantného spojenia diskrétnej zvodnosti a talianskeho temperamentu. Móda značky Twin-Set je určená pre sofistikované ženy, ktoré si vedia užívať svoju ženskosť.

Obľúbená módna značka Twin-Set by Simona Barbieri predstavila svoju najnovšiu kolekciu počas Eurovea Fashion Forward!!!

Talentovaná dizajnérka Simona Barbieri miluje možnosť vykresľovať nekonečné množstvo podôb ženy, ktorá je nielen zmyselná, ale i nežná, temperamentná a moderná zároveň.

Jej jednotlivé modely sú inšpirované nekonečným množstvom stránok ženskej osobnosti. Simona okrem toho čerpá inšpiráciu častokrát aj z cestovania, filmov, hudby a veľkých ikon minulosti aj súčasnosti.

Základnými prvkami talianskej módnej značky Twin-Set sú pôvabná ženskosť, nápadná príťažlivosť a športovo-elegantné línie, ktoré možno pozorovať i v najnovšej kolekcii.

Prvý monobrandový butik značky Twin-Set v strednej Európe ponúka okrem dámskej módy, obuvi a kabeliek, i široké spektrum módnych doplnkov, kombinovateľných s danou kolekciou.

Nahliadnite spolu s nami na prehliadkové mólo prestížneho módneho podujatia Eurovea Fashion Forward a vychutnajte si krásu a eleganciu modelov talianskej módnej značky Twin-Set by Simona Barbieri.

FOTO: REEFE

Pridaj komentár