Stále obľúbenejšia česká značka KetoMix, ktorá je známa svojou ketogénnou diétou, priniesla na trh revolučnú novinku v rýchlom a nutrične vyváženom stravovaní. Novinka s výpovedným názvom DailyMix, je symbolom nuutrične vyváženého jedla s vysokým obsahom proteínov a nízkym glykemickým indexom.

Tento kokteil predstavuje plnohodnotné jedlo novej generácie, obsahujúce pre ľudský organizmus dôležité výživové látky, akými sú proteíny, vitamíny, minerálne látky a vlákninu. DailyMix je určený nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov.

„Pred tromi rokmi sme vyvinuli úspešnú ketogénnu diétu KetoMix. Ale už v tej dobe sa v našich hlavách začal rodiť nápad – vytvoriť jedlo novej generácie, ktoré telu poskytne všetko, čo potrebuje. Okrem všadeprítomnej nadváhy je totiž ďalším veľkým globálnym problémom zlá výživa ľudí. A tak sme sa do plnenia tohto nápadu pustili. Jedna z kľúčových priorít vývoja produktu, okrem špičkového zloženia, bola aj chuť. Preto sme sa vydali cestou neochuteného kokteilu, ktorý bude možné mixovať s rôznymi príchuťami,“ prezradila o počiatkoch vzniku tejto horúcej stravovacej novinky Eva Sroka, marketingová riaditeľka značiek KetoMix a DailyMix.

Nakoľko sa kokteil DailyMix predáva vo forme prášku, je jeho príprava mimoriadne jednoduchá. Stačí ho len zmiešať s vodou a plnohodnotné jedlo je na svete. Potom stačí pridať už len jednu zo siedmych príchutí podľa toho, na čo máte práve chuť. Exotický banán, neodmysliteľná čokoláda, jemná jahoda, obľúbená káva, lahodný kokos, osviežujúca lesná zmes či korenená vanilka môžu chuťovo neutrálny DailyMix premeniť na skvelú dobrotu.

DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky a ani pridané glutamáty. Na druhej strane obsahuje čakankovú vlákninu, dôležitú pre správnu funkciu trávenia. Kokteil je bohatý na bielkoviny a makroživiny, čím je skvelou voľbou nielen pre vegetariánov, športovcov či študentov, ale aj staršie osoby.

V rámci zakúpenia produktu DailyMix je k dispozícii aj tím výživových poradkýň, ktoré sú pripravené poradiť a pomôcť s prípadnými otázkami. A čo je na tom to najlepšie? Môžete si ho zobrať so sebou kamkoľvek chcete! Neveríte?

  • Do práce – keď nie je čas na kvalitné jedlo.
  • Na cesty a výlety – jeho príprava je rýchla a jednoduchá.
  • Na doma – keď sa vám nechce variť.
  • Na chalupu – ľahko sa skladuje a má dlhú dobu trvanlivosti.
  • Pre študentov do školy – rýchla desiata, ktorú stihnete aj pri nabitom rozvrhu.
  • Pri športe a do posilňovne – dodá vášmu telu dostatok energie.
  • Pre dedka a babičku – ktorí potrebujú dostatočný prísun vitamínov a minerálov.

Pridaj komentár