Môžete sa s ňou stretnúť pri chystaní sa na párty, v magazínoch, ale aj pri hľadaní vlastného módneho štýlu. Je neskutočne univerzálna a pristane naozaj každému. Ako vyzerať ležérne a zároveň chic už túto jar?

Obliecť sa ležérne a vyzerať pritom elegantne? Táto kombinácia má teraz jednoznačne zelenú!!!

Prepojenie štýlov

Je to trend, ktorý je kombináciou dvoch rozdielnych módnych štýlov. Na jednej strane ide o ležérny štýl, ktorý obsahuje voľné strihy, univerzálne typy oblečenia, tenisky, či mokasíny. Nemá prísne pravidlá a základom je pohodlnosť.

V prípade elegantného štýlu ide o presný opak. Elegancia miluje dokonalosť, kombinuje  ženské prvky, ako vysoké podpätky, slim nohavice či sukne. Materiály sú luxusné, strihy premyslené a farby neutrálne.

Ležérna elegancia – ako kombinovať jednotlivé kúsky?

Kľúčom je nájsť zlatú strednú cestu. Zobrať si z oboch štýlov to najlepšie, čo vám najviac vyhovuje a v čom sa cítite dobre. Výsledkom bude upravený a uhladený outfit, ktorý podčiarkne jedinečnosť nositeľky. Veľmi ľahko si ju vytvoríte zo základných kúskov vo vašom šatníku.

Sústreďte sa hlavne na kombinácie ako napríklad nohavice, sako a mokasíny alebo jednoduchý outfit v kombinácii s lodičkami. V ležérnej elegancii môžete vyraziť na párty, rande či pracovné stretnutie. Podčiarkne krásu aj bez toho, aby ste sa cítili nepohodlne či upäto a rozhodne zanecháte dojem.

Pridaj komentár