Ceny v letákoch sú pre každého milovníka výhodných nákupov veľkým lákadlom. Veď za akciové ceny sa dá nakúpiť oveľa lacnejšie. A nie je to tak len v predvianočnej nákupnej horúčke, ale počas celého roka. Pozrime sa teraz na dve možnosti nákupu lacnejšieho oblečenia, doplnkov a iných drobností.

Objavujte pohodlie výhodných nákupov! Napríklad aj takto …

Pepco letákové zľavy na oblečenie

V Pepcu nakúpite neznačkové, no kvalitné odevy. Vyberú si tu muži, ženy, teenageri a aj deti. Aktuálny Pepco leták je vždy plný zaujímavých zliav. V zime si tu môžete vyberať hrejivé kúsky pre najmenších, ale aj teplé svetre, mikiny a bundy pre väčšie deti.

S letnou sezónou vás leták zasa zavedie do sveta blúzok, tričiek, sukní a šiat. Nájdete tu tiež vybrané kúsky športového oblečenia pre všetky vekové kategórie.

Pekné a lacné drobnosti do vášho domova

Ak sa v Pepcu nezastavíte kvôli oblečeniu, nakuknite do oddelenia hračiek, riadu a bytového textilu. Pepco leták zláka každého, kto má rád rodinnú pohodu a to ponukou sezónnych dekorácií a sviečok.

Nájdete v ňom tiež informácie o aktuálnych zľavách týkajúcich sa pomôcok na pečenie, potravinové dózy a iné kuchynské potreby, ktoré sa vám aktuálne určite zídu.

Takko

Značka Takko je synonymom kvalitného módneho oblečenia. V predajniach Takko nakúpite dámske, pánske aj detské odevy a doplnky. Pre mužov môžete vyberať z bohatej ponuky tričiek, džínsov, mikín, svetrov, košieľ, búnd a moderných kabátov.

Ženy si iste radi nakúpia nové šaty, topy a sukne. V predajniach Takko nechýba ani chytľavá teenagerská móda. V Takko vždy nájdete to, čo práve letí. Pre deti tu vyberiete nové tepláky, nohavice a tričká s dlhým aj krátkym rukávom s veselými motívmi.

Viac ako móda

Takko má pre svojich zákazníkov vždy pripravené aj zaujímavé zľavy na sezónny alebo iný tovar. V ponuke nájdete tiež spodnú bielizeň a plavky alebo aj praktické doplnky, ktoré slúžia na skrášlenie vášho vzhľadu. Kúpite tu zimné a jesenné čiapky, šiltovky, šály, šatky a slnečné okuliare. Obrovský výber nájdete aj v aktuálnom letáku.

Pridaj komentár