Objavte udržateľnú tuhú starostlivosť od Foamie! Ekologická značka Foamie spôsobila revolúciu v starostlivosti o vlasy, telo a pleť. Jej produkty sú navyše šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú mydlo, parabény, silikóny, plasty a ani minerálne oleje.

Nová čistiaca starostlivosť o pleť Foamie Face Bar je dostupná v dvoch verziách: „Aloe You Vera Much“ s výťažkom z hydratačného aloe vera a upokojujúcim mandľovým mliekom pre normálnu až suchú pokožku a „Too Coal To Be True“ s rozjasňujúcim aktívnym uhlím a antibakteriálnym olejom z čajovníka pre normálnu až zmiešanú pleť.

Vďaka ergonomickému tvaru sa tieto syndety pohodlne držia a oválne zárezy na povrchu zaisťujú optimálne penenie a súčasne poskytujú masážny a peelingový efekt. Stačí ich namočiť pod tečúcou vodou, napeniť, premasírovať tvár a opláchnuť!

Prečo je syndet pre citlivú pokožku tváre vhodnejší ako bežné mydlo? Mydlo obsahuje tuky a lúhy, takže jeho pH je vyššie než pH pleti. Výsledok? Koža sa napína a hrozí jej vysušenie.

Syndety naopak neobsahujú mydlo a ich pH je upravené na hodnotu pH pleti: preto čistia jemným a napriek tomu dôkladným spôsobom. Milovníkov zvierat navyše poteší, že sú 100 % vegánske!

Syndety Foamie Face Bar sú skvelou voľbou pre každodennú starostlivosť o vašu pleť a vydržia približne 85 použití.

Pridaj komentár