Najnovšia kolekcia kabátov z dielne módnej značky Zara, je určená na chladné zimné dni, ktoré nás najbližšie mesiace evidentne neminú. Séria štýlových módnych kúskov určených pre sezónu zima 2024, predstavuje oddanosť teplu a pohodliu bez akéhokoľvek obetovania elegancie.

Najnovšie modely predstavila v originálnom lookbooku americká modelka Rebecca Leigh Longendyke, ktorá patrí v súčasnosti medzi TOP 50 najžiadanejších a najlepšie platených modeliek sveta.

Za pozornosť určite stojí priliehavý vlnený kabát Manteco, ktorého silueta je štruktúrovaná, no zároveň uvoľnená, s výraznými zapínaním na gombíky, ktoré dodávajú nádych tradičného šarmu. Hlboký polnočný odtieň kabáta je všestranným prvkom, ktorý otvára možnosti nespútanej kombinovateľnosti.

Zara, ktorá prechádza na mužnejšiu, no rovnako štýlovú estetiku, predstavuje taktiež motorkársku bundu s vnútrom z umelej ovčej vlny, ktorá svoju nositeľku zahalí do teplého zámotku.

Je to kúsok, ktorý bez námahy spája estetické protiklady a je vhodný na odolávanie prudkých zimných vetrov. Kolekciu uzatvára obojstranná bunda, ktorej decentný zovňajšok sa otvára a odhaľuje umelú strižnú podšívku.

Každý kabát je stylovaný s každodennými módnymi kúskami: klasické džínsy, robustné šnurovacie čižmy a elegantné podpätky, vďaka ktorým sa vrchné oblečenie dostáva do neformálnej nálady, ktorá je prístupná a zároveň aj ambiciózna.

Štúdiové pozadie na jednotlivých záberoch odstraňuje rušivé vplyvy, čo umožňuje zamerať sa priamo na siluety a prepracovanosť jednotlivých módnych prvkov.

Pridaj komentár