S rýchlo rastúcim povedomím o nových hygienických a bezpečnostných normách, sa zvyšuje počet ľudí, ktorí nosia rukavice v mnohých oblastiach života, ako napríklad pri nakupovaní alebo vo verejnej doprave. Ľudia často volia jednorazovú variantu z gumy, ktorá je nepohodlná, neekologická a často nie je používaná správne.

Značka ElephantSkin prináša prelomovú novinku v tejto oblasti, ktorou sú bavlnené antivírusové a antibakteriálne rukavice, ošetrené technológiou HeiQ VIROBLOCK.

Technológia HeiQ VIROBLOCK, ktorá sa používa v rukaviciach ElephantSkin, je certifikovaná značkou Oekotex, pochádza z udržateľných, recyklovaných zložiek, je nealergénna a nedráždi pokožku.

Molekuly striebra na povrchu rukavice pohlcujú vírusy a baktérie a znemožňujú ďalšie štiepenie buniek. Antibakteriálne a antivírusové vlastnosti rukavíc ElephantSkin sú neustále testované a ich účinnosť je potvrdená renomovanou asociáciou Hohenstein Textile Institute.

Rukavice ElephantSkin dodávajú pocit bezpečia a istoty v každodennom živote. Sú vyrobené z certifikovanej bavlny a dajú sa prať v práčke na 40° C. Sú tiež vhodné pre použitie na dotykovom displeji. Jeden pár rukavíc ElephantSkin nahradí až 180 párov jednorazových rukavíc, takže je ich použitie oveľa ekologickejšie a udržateľnejšie. Antivírusový efekt rukavíc vydrží až 30 pracích cyklov.

ElephantSkin sú k dispozícii v troch štýlových univerzálnych farbách – bielej, šedej a čiernej. Vďaka obsahu 4 % elastánu sa prispôsobia tvaru každej ruky a poskytujú vysoký komfort počas nosenia. Môžete si vybrať z 2 veľkostí – menšie S / M a väčšie M / L.

Pridaj komentár