Aj po vianočnom čase vie byť voľba toho správneho darčeka stresujúca a môže sa stať, že nám začnú dochádzať nápady. Možno vám ako inšpirácia poslúžia naše tipy, ktoré Vám zároveň ušetria čas a vašim blízkym pod stromčekom nadelia radosť.

Darček pre ňu

Darček pre ženu by mal predovšetkým prekvapiť. Ak ste sa rozhodli kúpiť darček milovanej žene, určite nič nepokazíte kvalitným šperkom, či módnym doplnkom. Pokiaľ chcete obdarovať matku či babičku zvážte tie pravé darčeky práve pre nich. Vianočné darčeky pre ženy treba vyberať aj podľa vzťahu, v ktorom k danej osobe ste.

V tomto prípade siahnite napríklad po kvalitných kožených doplnkoch, napríklad rukaviciach či kabelke. Alebo tiež zvážte dekoráciu do interiéru v podobe luxusnej sviečky s príjemnou vôňou či praktických úložných košíkov.

Kamarátke, pokiaľ má zmysel pre humor a vie oceniť každú srandu, rozhodne urobíte radosť aj oblečením s vianočným motívom. Ak chcete ale predsa len ostať pri klasike, odporúčame  kozmetický balíček, prípadne trendy doplnky ako štýlový ruksačik či šperk.

Darček pre neho

Darčeky pre mužov sa možno niekomu vyberajú ľahko, no veľa ľudí pri ich výbere často strávi dlhú dobu. Pri výbere darčeka pre muža by ste tiež mali zvážiť pár rozhodujúcich faktorov. Vyberáte darček pre športovca či elegána? Muži vraj nie sú príliš náročný, ale verte, že správnym darčekom u nich určite zabodujete.

Pre elegánov vám ponúka veľa obchodov možnosť vyskladať si set napríklad z manžetových gombíkov, kravaty alebo opaska. Taktiež je veľmi praktická a trendy kvalitná taška na notebook a dokumenty. S týmto darčekom je úspech zaručený.

sveter Pietro Filipi; € 144,00

Pokiaľ hľadáte darček pre športovca, zaručene nešliapnete vedľa športovou výbavou alebo športovým oblečením. Muži určite ocenia vašu originalitu a skvelý výber. Ale nebojte sa siahnuť ani po kvalitnom svetri či klasike – ponožkách. Verte, že chlapom sa tieto kúsky určite vždy zídu.

FOTO: cellbes.sk, Twinset, bytove-parfumy.sk, beautysecret.sk, e-ziaja.sk, Pietro Filipi, Kara, pinterest.com

Pridaj komentár