Stretávate sa niekedy počas dňa stále s tými istými číslami? Možno sa vždy pozriete na hodiny v rovnaký čas, prípadne nachádzate svoje šťastné čísla na neobvyklých miestach. Vďaka tajomstvám numerológie môžete zistiť, čo sa vám snažia povedať. Poradíme vám, ako si vypočítať vaše životné číslo.

FOTO: Unsplash.com

Čo dokáže numerológia?

Numerológia patrí medzi najstaršie a najpoužívanejšie metódy čítania budúcnosti. Ide o pomerne jednoduchý a presný spôsob. Za jeho obľúbenosť môže do veľkej miery aj dostupné veštenie online. Dokáže odhaliť nielen budúce udalosti, ale aj osobnosť človeka a zmysel života.

Je skvelým doplnkom veštenia napríklad pomocou tarotových kariet. Kým tie vám poskytnú celkový obraz, čísla a numerológia vás môžu navigovať konkrétnou cestou. Pomocou numerológie môžete nájsť význam prakticky za všetkými číslami a vidieť medzi nimi súvis.

Ako si môžete vypočítať životné číslo?

Najjednoduchším spôsobom ako začať s numerológiou, je analýza vášho dátumu narodenia. Hlavným cieľom je sa dostať k takzvanému koreňovému číslu. To je podobné ako vaše znamenie zverokruhu. Predstavuje, aký ste človek, aké sú vaše silné a slabé stránky, vlastnosti alebo talenty.

FOTO: Unsplash.com

Ako príklad použijeme dátum narodenia 24. 4. 1986. Každú časť tohto dátumu zredukujeme na jedno číslo. Napríklad deň narodenia spojíme takto: 2 + 4 = 6. To isté spravíme aj s rokom, a teda výsledok bude vyzerať takto: 1 + 9 + 8 + 6 = 24. Pokračujeme v redukovaní, a teda konečným číslom roku je: 2 + 4 = 6. Mesiac necháme ako 4.

Následne všetky tri čísla, ktoré nám zostali, spojíme rovnakým spôsobom: 6 + 4 + 6 = 16, z čoho nám vyjde: 1 + 6 = 7. Životné číslo človeka s dátumom narodenia 24. 4. 1986 je teda číslo 7.

FOTO: Unsplash.com

Pozor na hlavné čísla

Čísla sčítavame, až kým nám nevyjdú koreňové čísla. Jedinou výnimkou sú „hlavné čísla“ ako 11 a 22. Keď nám niekedy pri počítaní vyjde 11 alebo 22, tieto čísla ďalej nesčítavame. Sú prakticky intenzívnejšou verziou ich koreňových čísel 2 a 4. Hlavné čísla naznačujú prítomnosť energií, ktoré sa spájajú s učením a úspechom, ale aj tu závisí najmä od celkového kontextu.

Vypočítajte osudové číslo z mena

Podľa najznámejšieho matematika a údajného otca numerológie sa k písmenám abecedy dajú priradiť čísla takto: 1 = A, J, S 2 = B, K, T 3 = C, L, U 4 = D, M, V 5 = E, N, W 6 = F, O, X, 7 = G, P, Y 8 = H, Q, Z 9 = I, R. Podľa tohto kľúča vypočítate koreňové čísla akéhokoľvek mena alebo slova.

Napríklad meno Anna môžeme rozobrať takto: 1 (A) + 5 (N) + 5 (N) + 1 (A) = 12. Pokračujeme ako v predošlom príklade, a teda: 1 + 2 = 3. Osudové číslo Anny je teda 3. Každé číslo má unikátny a široký význam, ktorý je nad rámec jedného článku. Tento jednoduchý postup vám však pomôže dostať sa k osudovým číslam, ktorými sa môžete ďalej zaoberať.

Pridaj komentár