Značka Converse po prvýkrát v histórii predstavuje lokálnych influencerov ako tváre prezentujúce nové jarné kolekcie One Star 2018. Modely s jednou kultovou hviezdou obúvajú jedinci, ktorí boria zabehnuté stereotypy diktujúce, kým by ste mali byť. Tak je tomu aj v podaní vybraných českých osobností.

Nový experiment značky CONVERSE vyšiel na výbornú!!! Čím je nová jarná kampaň CONVERSE One Star 2018 taká výnimočná?

One Star hviezdami lokálneho contentu sa stali mladí svoj rázni influenceri, ktorí si robia veci po svojom, nech už ide o hudbu, umenie, šport alebo štýl obliekania. Prvým zo štvorice je rapper Logic, ktorý žije „to“, o čom ostatní len hovoria.

Z oblasti umenia jarné Converse One Star Pinstripe obul Kris Mensa. Umelec samouk, ktorý sa vo svojej tvorbe rád hrá s jednoduchými a často prehliadanými objektami. Motto „vždy s úsmevom“ vystihuje skejtera Petra Křepelku, ktorý ani na fotení nenechal stáť dosku v kúte.

Converse výber originálnych individualítu zatvára energická umelkyňa Džana Valjevac, ktorá svojimi outfitmi na sociálnych sieťach baví nie jedného fanúšika. Ktorý z modelov by ste si vedeli predstaviť vo svojom šatníku?

FOTO: Marek Mičánek

Pridaj komentár