Film Vtedy v Hollywoode v hlavných úlohách s Leonardom DiCapriom a Bradom Pittom má za sebou úspešnú americkú premiéru. Brad Pitt, Leonardo Dicaprio, Margot Robbie, Al Pacino, štýlová hudba, nablýskané autá a filmový svet Hollywoodu 60. rokov.

Najočakávanejší film leta je tu! Už čoskoro sa v slovenských kinách totižto objaví novinka režiséra Quentina Tarantina s názvom Vtedy v Hollywoode. Deviaty film kultového filmára plný hereckých hviezd, má už za sebou svoju americkú premiéru a zamilovali si ho diváci aj filmoví kritici.

O tom svedčí aj premiérový víkend, počas ktorého film v USA zarobil viac než 41 miliónov dolárov, vďaka čomu v tomto rebríčku predbehol aj Tarantinovu snímku Nehanební bastardi. Kritici majú na film rovnaký názor a film považujú za jeden z najlepších Tarantinových filmov a hovoria o hereckom koncerte jeho hlavných hviezd.

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Tarantino, dvojnásobný držiteľ Oscara, je zároveň aj autorom scenára k filmu. Spomínané herecké obsadenie v snímke Vtedy v Hollywoode dopĺňajú ďalšie známe tváre – Kurt Russell (Strážcovia Galaxie 2), Dakota Fanning (Súmrak), Damian Lewis (Homeland), či Bruce Dern (Nebraska). Podobne ako vo väčšine svojich filmov, aj v novinke Tarantino nevyužíva filmovú hudbu, ale hrá sa so známymi hitmi, ktoré tvoria dokonalý podmaz k slnečnému Hollywoodu 60. rokov minulého storočia.

Novinku Quentina Tarantina – Vtedy v Hollywoode, si budete môcť v slovenských kinách vychutnať už od 15. augusta 2019. Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár