Milujete lievance, palacinky, smootie, zmrzlinu či rôzne ďalšie sladké dobroty? S novinkou od Dr. Oetker si teraz všetky vaše dezerty nielen jednoducho dozdobíte, ale aj skvele dochutíte. Lahodný Topping lesné ovocie od Dr. Oetker s 19 percentným podielom chutného lesného ovocia, vám do vašej domácnosti prinesie skutočný pôžitok z malín, čučoriedok a černíc.

Objavte už dnes božskú chuť lesných plodov ukrytých v tejto sviežej novinke a vychutnajte si kúsky ovocia v lahodnej poleve, ktorá je kombináciou sladkých malín (9 %), čučoriedok (5 %) a černíc (5 %). Táto novinka od Dr. Oetker je ideálnym pomocníkom na hravé zdobenie a ochutenie studených dezertov, teplých sladkých jedál, ako i najrôznejších nápojov.

Topping lesné ovocie od Dr. Oetker neobsahuje žiadne konzervačné látky a umelé farbivá a je skvelou voľbou aj pre vegánov. Jeho ďalšou výhodou je i praktický uzáver zabezpečujúci jednoduché a čisté dávkovanie. Pridajte do prípravy vašich dezertov i štipku fantázie a premeňte lievance či palacinky na umelecké diela hodné profesionálnych cukrární.

Na ozdobenie či dochutenie dezertov vám výborne poslúži aj obľúbený Topping čokoláda Dr. Oetker s obsahom kvalitného kakaa alebo tiež Topping karamelový Dr. Oetker, ktorý obsahuje pravý mliečny karamel.

Všetky tri toppingy, navyše v nových obaloch, sú dostupné za odporúčanú maloobchodnú cenu 1,89 € – 2,15 €.

Pridaj komentár