Novou Miss Press pre rok 2018 sa stala finalistka s poradovým číslom 7, Jasmina Tatyová. Rozhodli tak novinári na špeciálnej tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton, ktorá sa konala 25.4.2018, len pár dní pred slávnostným galavečerom prestížnej súťaže krásy na Slovensku – Miss Slovensko 2018.

Novinári a médiá si vybrali svoju Miss Press! Ktorá z finalistiek vstúpi na slávnostný galavečer súťaže Miss Slovensko 2018 už s týmto vzácnym titulom?

Súťažiaca s číslom 7, ktorú do najprestížnejšej súťaže krásy na Slovensku prihlásil priateľ, vyčnieva spomedzi všetkých finalistiek už samého začiatku. Podpísal sa pod to jej exotický vzhľad, nakoľko jej otec pochádza zo stredoafrickej krajiny Kongo.

Krásku pochádzajúcu z Trnavy poznajú mnohý Slováci nielen vďaka jej oslnivej kráse, ale i vďaka jej talentu, ktorý sa prejavil v tanci. Ako tanečníčka sa Jasmina objavila už v niekoľkých televíznych programoch ako napr. Tvoja tvár znie povedome, Let´s Dance či Chart show, ale i v rámci niektorých divadelných predstavení v Divadle Jána Palárika.

Je členkou tanečnej skupiny Miňa Kereša, a pochváliť sa môže aj účinkovaním na veľkom bratislavskom koncerte Karla Gotta. Okrem tanca má Jasmina blízko aj spevu a od svojich 14-tich rokov okúsila aj prácu modelky.

Práve modelingu by sa kráska z Trnavy chcela po ukončení tanečného konzervatória venovať o čosi viac. To, či sa krásnej Trnavčanke podarí získať ešte niektorý z titulov, sa dozvieme počas slávnostného galavečera, ktorý prebehne v bratislavskej Inchebe v sobotu 28.4.2018.

FOTO: Miss Slovensko

Pridaj komentár