Obľúbená spoločnosť Dr. Oetker, ktorú poznajú azda všetky vekové kategórie, prišla na trh s ďalšou veľmi zaujímavou novinkou. Potešia sa najmä milovníci džemov a marmelád, ale i tí, ktorí si pochutnajú na kvalitnom domácom sirupe alebo na želé s čerstvým ovocím. Rovnako sa potešia gazdinky, pre ktoré je sezóna zavárania a želírovania poteším a radosťou.

Dr. Oetker, líder kategórie prípravkov na zaváranie, preto predstavil svoj doterajší produkt Kyselina citrónová Dr. Oetker, tentokrát ale v praktickejšom a väčšom 80 gramovom MAXI balení so šikovným „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu a jednoduché skladovanie. S týmto výrobkom si môžete vyčarovať nielen skvelé pochutiny, ale aj efektívne odstrániť vodný kameň z domácich spotrebičov.

Kyselina citrónová Dr. Oetker je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád či želé. Výborne podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovocia či zeleniny. Vďaka jej jemne mletému a sypkému zloženiu bez hrudiek, ju môžeme taktiež použiť ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny.

Už aj tak široký záber Kyseliny citrónovej od Dr. Oetker možno rozšíriť o šaláty, kompóty a dochucovanie nápojov. Kvalita výrobku je podčiarknutá vysokokvalitnými surovinami pochádzajúcimi od dodávateľov z Európskej únie. Obavy pri konzumácii nemusia mať ani tí s citlivejším žalúdkom, nakoľko je ľahká stráviteľnosť benefitom, ktorý ocenia mnohí spotrebitelia. Nečakajte preto na letné zaváranie a doprajte si MAXImálny zážitok po celý rok. Napríklad aj dnes!

Vegánsky výrobok s certifikátom Kyselina citrónová Dr. Oetker 80 g MAXI si môžete zakúpiť za odporúčanú maloobchodnú cenu 0,75 – 0,79 EUR.

Pridaj komentár