Slovenská návrhárka Zarina Šimkovič patrí do mladej generácie slovenskej módnej scény. Aj napriek tomu už svetu predstavila svoju tretiu ucelenú kolekciu, ktorú nazvala Resort 2018. Už z názvu je jasné, že ide o ľahké letné kúsky, určené nielen na dovolenku. Táto kolekcia je presným opakom jej predošlej kolekcie Prosecco Club, v rámci ktorej sa pohrala s jemnými tónmi maslovej, ružovej a levanduľovej farby.

Nová tvár slovenskej módnej scény má neprehliadnuteľný talent a cit pre detaily! Aká je kolekcia Resort 2018 v podaní nadanej Zariny Šimkovič?

V tejto novej kolekcii sa Zarina inšpirovala tými najnovšími trendmi. Rozhodla sa preto využiť jemné priehľadné materiály ako šifón a tiež látku s výraznou kvetovanou potlačou sýtych farieb, ktorú si návrhárka priniesla z jednej z ciest po Európe.

Tú následne doplnila kúskami červenej a čiernej farby. Takisto ako v kolekcií jar/leto, aj v kolekcii Resort 2018 sa opakujú prvky plisé, ktoré sú túto sezónu veľmi trendové.

Táto kolekcia je limitovaná a každý kúsok je jedinečným originálom. „Vzorová látka ktorú som použila, sa už následne nebude dorábať, a preto je každý kúsok unikátny,“ dodáva Zarina Šimkovič.

Kolekcia pozostáva z ľahkých šiat, vzdušných kimoniek, ale aj z elegantnejších kúskov, vhodných ako na pláž, tak aj na dlhé letné večery. V kolekcii Resort 2018 by Zarina Šimkovič sa nájde každá žena.

Pridaj komentár