Spoločnosť Avon, jednotka medzi parfumérskymi spoločnosťami, opäť prichádza s jedinečnou vôňou, ktorá ovládne tohtoročný vianočný trh. Vlastne nie s jednou, ale hneď s dvoma – TTA THE MOMENT pre neho a pre ňu sú jedinečné parfumy, za ktorých vývojom stojí hviezdne partnerské duo Olivier Cresp a Sebastien Cresp, na ktorých talent sa už roky spoliehajú značky ako Yves Saint Laurent, Dior, Dolce & Gabbana či Nina Ricci.

Táto dvojica parfumérov stojí aj za mnohými vôňami z rodiny TTA, vrátane pôvodnej Today Tomorrow Always, ktorú navrhli pred takmer 20 rokmi.

V novej modernej verzii príbehu lásky, Today Tomorrow Always The Moment, spájajú obe vône spoločné srdce tak, ako to u zamilovaných párov zvyčajne býva. Srdcom TTA THE MOMENT prúdi horkosladký neroli, čiže pomarančový kvet.

V týchto dvoch vôňach sa používa mimoriadne drahý a koncentrovaný olej neroli, ktorý bol v stredoveku drahší ako zlato! V dámskej verzii ju majstrovsky dopĺňa krémová magnólia a dlhotrvajúca ambra. Pánska vôňa je obohatená o korenistú levanduľu a akcent dlhotrvajúceho cédru.

Cieľom týchto vôní a jedinečného konceptu ich kombinácie bolo uchovať emócie a spomienky – preto sú parfumy TTA THE MOMENT vytvorené z nadčasových ingrediencií, ktoré sú známe svojou schopnosťou evokovať najkrajšie okamihy vášho života.

Set TTA The Moment for Her obsahuje

TTA The Moment for Her EDP, 50 ml, Telový krém TTA The Moment, 150 ml

Darujte ako dokonalý darček pod stromček v červenej darčekovej taštičke, ktorá je súčasťou setu.

Všetko za 23,90 €

Set TTA The Moment for Him obsahuje

TTA The Moment for Him EDP, 75 ml Sprchový gél na telo a vlasy, 200 ml

Prebuďte jeho romantickú dušu na Vianoce s TTA setom zabaleným v darčekovej taške.

Všetko za 22,90 €

Zažite čarovné Vianoce s darčekmi, ktoré prekonajú vaše očakávania, nie váš rozpočet!

Pridaj komentár