Nikola Kvasnicová a jej sľubne začínajúca sa modelingová kariéra + ROZHOVOR

949
Nikola Kvasnicová a jej sľubne začínajúca sa modelingová kariéra + ROZHOVOR 12

Rodáčka z Martina Nikola Kvasnicová má len 19 rokov a už má za sebou prehliadky na milánskom, rímskom a parížskom fashion weeku. Nikola sa k modelingu dostala vďaka jednej vizážistke, ktorá jej dohodla stretnutie s riaditeľkou modelingovej agentúry Mix Model Management. Modelingu sa venuje už takmer 2 roky. Nikola Kvasnicová sa popri modelingu stíha venovať aj štúdiu na vysokej škole, konkrétne psychológii na Filozofickej fakulte v Ružomberku.

 

Nikola Kvasnicová a jej sľubne začínajúca sa modelingová kariéra

nikola_kvasnicova_mmagazin

Mmagazín.sk modelku Nikolu Kvasnicovú vyspovedal a prináša Vám s ňou krátky rozhovor nie len o modelingu:

Niki, čomu sa zvyčajne venuješ vo svojom voľnom čase?

Venujem sa predovšetkým rodine, priateľovi alebo kamarátom. Rada si sem tam aj zacvičím a nepohrdnem ani dobrou knihou.

Aká je teda tvoja najobľúbenejšia kniha?

Tých mojich obľúbených kníh bude trošku viac. Sú to napríklad Scarlet od Alexandri Repleyovej, Búrlivé výšiny od Emily Bronte alebo Púštny kvet od Waris Dirieová a Cathleen Millerová .

nikola_kvasnicova_mmagazin1

Máš svojho najobľúbenejšieho návrhára na Slovensku a v zahraničí?

Z tých zahraničných je to určite Tony Ward, pre ktorého som mala možnosť pracovať. Potom Julien Fournie, či Franck Sorbier, ktorého nápady sú veľmi inšpiratívne. Čo sa týka slovenských návrhárov, žiaľ nemala som zatiaľ šancu pracovať pre žiadneho z nich, ale veľa z nich má obrovský talent a potenciál. Mne osobne sa veľmi páči tvorba Kataríny Rimarčíkovej, ktorá má veľa zaujímavých návrhov.

nikola_kvasnicova_mmagazin2

Vďaka modelingu veľa cestuješ, máš svoju obľúbenú krajinu?

Nemám konkrétne vyhradenú najobľúbenejšiu krajinu, lebo každá krajina je pre mňa niečím výnimočná. Ale keby som si už mala vybrať tak na prvej priečke by bolo určite Francúzsko.

Aký je tvoj najväčší zážitok, ktorý si zažila počas svojich ciest?

Môj najväčší zážitok bola moja prvá cesta do zahraničia. Celkovo to bola nie len samotná cesta, ale aj samotné ulice a ľudia v Miláne. Moja prvá prehliadka v ňom, ale aj to, že som sa prvý krát v živote musela o seba postarať sama.

Nikola Kvasnicová pre Tony Ward

tony ward couture paris SS15 1 tony ward couture paris SS15 2 tony ward couture paris SS15Nikola Kvasnicová pre Julien Fournie

julien fournie couture SS15 paris 1 julien fournie couture SS15 paris franck sorbier couture SS15 parisNikola Kvasnicová pre Antonio Ortega

antonio ortega couture SS15 paris 1 antonio ortega couture SS15 paris[mixmodels.sk]

Pridaj komentár