V remakeu kultového hororu z 90. rokov, hľadá partia študentov medicíny znudená nezáživnými osnovami odpoveď na otázku, či existuje život po smrti. Po nociach sa navzájom dostávajú do stavu klinickej smrti, z ktorej sa vzápätí musia dostať. Nevinný adrenalínový experiment však nevyjde presne podľa ich predstáv. Čím viac času totiž na druhej strane strávia, tým viac spolu s nimi prekĺzne späť …

Niektoré veci je lepšie nevedieť! Pozrite si hrozivý trailer k mysterióznemu thrilleru – Hráči so smrťou!

Film dánskeho režiséra Nielsa Ardena Opleva (Muži, ktorí nenávidia ženy) prináša obsadenie plné hereckých talentov. V hlavných úlohách sa predstavia Ellen Page (Počiatok, Juno), Diego Luna (Star Wars: Rogue One), Nina Dobrev (Upírske denníky), James Norton a Kiersey Clemons. Film nadväzuje na rovnomennú snímku z 90. rokov, ktorá odštartovala kariéry viacerých hereckých hviezd ako Julia Roberts, Kevin Bacon či Kiefer Sutherland.

Spolu s novým trailerom tvorcovia vypustili aj nový štýlový plagát. Ten spolu s ukážkou naznačuje, že pri pripravovanom thrilleri sa nebudú nudiť ani pravoverní fanúšikovia hororov.

Mysteriózny thriller Hráči so smrťou sa v slovenských kinách objaví už 28. septembra 2017. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár