Spoločnosť Dr. Oetker prichádza na trh s novinkou VEGA Gél, ktorá poteší nielen všetkých vegánov. Vegánske produkty sa totiž v súčasnosti tešia veľkej obľube aj preto, že oslovujú ďaleko širšiu skupinu spotrebiteľov, ako len vegánov.

Objavujú sa v nákupných košíkoch ľudí, ktorí zo zdravotných alebo dietetických dôvodov nemôžu konzumovať potraviny živočíšneho pôvodu, ako aj tých, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl.

Pripraviť dokonalý dezert alebo chutný zeleninový či pikantný aspik nebolo nikdy jednoduchšie. VEGA Gél od Dr. Oetker je totiž univerzálny neželatínový stužovač rastlinného pôvodu, ktorý je 100 % alternatívou k živočíšnej želatíne s certifikovaným logom VEGAN pre jednoduchšiu orientáciu a maximálnu dôveru spotrebiteľov.

Buďte trendy nielen v obliekaní, ale aj v príprave skvelých jedál. VEGA Gél od Dr. Oetker je totiž prvý neželatínový stužovač, ktorý slúži ako 100 % alternatíva k živočíšnej želatíne s vysokou želírovacou schopnosťou, a to vďaka trom zložkám rastlinného pôvodu: agar, karubín a konjaková guma. VEGA Gél je bez chuti, spoľahlivo tuhne a výborne drží svoj tvar. Použiť ho môžete nielen v prípade sladkých dezertov, krémov a náplní, ale tiež aj pri príprave zeleninových a pikantných aspikov.

VEGA Gél skvele funguje aj s rastlinnými alternatívami mliečnych výrobkov, čím sa stáva skvelou voľbou aj pre vegánov. Jedno balenie vystačí na prípravu 500 ml krému alebo 250 ml aspiku. Dokonalo vyzerajúci zákusok či aspik teraz pripravíte nielen rýchlo, ale jeho chuť ulahodí všetkým chuťovým pohárikom. Smelo ho vyskúšajte napríklad aj dnes!

Odporúčaná maloobchodná cena VEGA Gél Dr. Oetker 6 g: 0,75 – 0,79 €.

Pridaj komentár