Vedeli ste o tom, že proteínové tyčinky nie sú len pre športovcov? Sú vhodným doplnkom pestrej stravy a ešte k tomu aj pomáhajú chudnúť, pretože rýchlo zasýtia. Ak sa chcete zbaviť prebytočných kíl, mali by ste si počas dňa rovnomerne rozdeliť príjem energie z jedla. Nie vždy však máte možnosť si dať jogurt, pripraviť kokteil či sa zastaviť na šalát.

Nehovoriac o tom, že práve v čase medzi hlavnými jedlami nás často prenasleduje chuť na niečo sladké. Ich výhodou je, že obsahujú menej cukru a tuku, ale viac bielkovín. Výhodou proteínovej tyčinky je aj jej schopnosť zasýtiť.

Sladkosti počas diéty rozhodne zakázané nie sú. Len si treba správne vybrať. Taaaakže, predstavujeme mega dobrotu – nízkoenergetickú tyčinku s kakaovou polevou, plnenú lieskovoorieškovou náplňou so zníženým obsahom sacharidov. Môžete ju mať vždy po ruke a dodať svojmu telu kvalitné bielkoviny kedykoľvek a kdekoľvek. Tyčinka pripomínajúca bueno je so zníženým obsahom cukru a tuku, zvýšeným obsahom bielkovín a dokonca aj s prírodnými sladidlami.

Maškrta, ktorou rozhodne nesiahnete vedľa. Vojde sa do batohu, do kabelky či tašky. Pomôže zahnať hlad na sladkosti, doplniť bielkoviny a v neposlednom rade aj udržať váhu na uzde. Hodí sa do redukčného aj bežného jedálnička. Lahodná kombinácia jemnej čokoládovej chuti, lieskovoorieškového krému a chrumkavej oblátky vás opäť vráti do detstva. Možno vám dokonca pripomenie pohladenie svojej mamky, keď ste si ublížili a následne ste dostali za hrdinstvo sladkú odmenu. V produktoch od Prodietix vám síce cukor príliš nedoprajú, no na druhej strane sladkej a lahodnej chuti doprajú až až. Tak hurá do toho – vyskúšajte Protein Bueno.

Prečo je tyčinka Protein Bueno perfektnou voľbou vtedy, keď máte chuť maškrtiť a keď neviete od dobroty, čo sladké by ste si dali, lenže … bojíte sa o svoju vysnívanú postavu?

  • Je výborným zdrojom vlákniny.
  • Obsahuje dostatočné množstvo vitamínov a minerálnych látok.
  • Je to rýchly snack do práce, maškrta do kabelky či dezert ku káve.
  • Dobre chutí aj bez zbytočného cukru.

Pridaj komentár