Neviete čo na seba? Univerzálne kúsky zvládnu dážd aj horúčavu !!!

451
Neviete čo na seba? Univerzálne kúsky zvládnu dážd aj horúčavu !!! 1

 

Vrtochy počasia sú nevyspytateľné. Jeden deň sa pečieme vo vlastnej šťave a druhý leje ako z krhly. Preto je dobré mať v skrini zopár kúskov, ktoré zvládnu akúkoľvek poveternostnú zmenu. Absolútne sa v tomto prípade môžeme spoľahnúť na 7/8 džíny. Okrem toho, že sú chic sú aj neuveriteľne praktické. Nič sa k nim nehodí lepšie ako obyčajné biele tričko či tielko. Ak outfit doplníte sakom, ste, ako sa hovorí, v suchu.

 

Neviete čo na seba? Univerzálne kúsky zvládnu dážd aj horúčavu !!!

univerzalne_oblecenie_mmagazin1

Džíny nad kotníky sú absolútnym hitom tejto sezóny a zároveň klasikou. Podľahla im aj šéfredaktorka francúzskeho Vogue Emmanuelle Alt a známe osobnosti svetového štýlu. Tá ich nosí doslova dňom a nocou. Ak ich doma nemáte vôbec sa netrápte, stačí si vyrolovať akékoľvek slimky ideálne je zvoliť topánky na platforme alebo podpätku. Sako z celého outfitu vyčarí elegantnú záležitosť a biela je klasika, ktorá navyše dodáva mladistvý vzhľad. Nájdite si aj vy svoje univerzálné kúsky a urobte si radosť do každého počasia!

Biele fashion tričká

univerzalne_oblecenie_mmagazin27/8 fashion džíny

univerzalne_oblecenie_mmagazin3Univerzálne sako

univerzalne_oblecenie_mmagazin4univerzalne_oblecenie_mmagazin2auniverzalne_oblecenie_mmagazin2bFOTO: Zoot.sk, Twin-Set, Sugarbird

[Nina/emporiumbrands.com]

Pridaj komentár