Nielen na Vianoce, ale aj na výročie či narodeniny partnera, môžeme strácať postupom času nápady, akým darčekom ho prekvapiť. Neraz sa inšpirujeme od svojich kamarátok, prípade hľadáme rady od blogeriek. Ak teda fakt ani len netušíte, aký darček kúpiť partnerovi k najbližšiemu sviatku, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov.

Neviete čo kúpiť svojmu partnerovi? Poradíme vám!

Moderné a netradičné?

Potešiť ho môže aj úplne novou Android aplikáciou. Ak je fanúšikom technologických noviniek, určite v tomto prípade ocení aj vašu kreativitu.

Zážitok

Nové slipy, kraťasy alebo ponožky určite potešia. Keď ich však budete kupovať neustále, neočakávajte pozitívnu reakciu zo strany partnera. Vynikajúcim darčekom na akúkoľvek príležitosť je zážitok. Muži nepotrebujú nové veci do domácnosti. Chcú si pozrieť futbal Ajaxu Amsterdam alebo ktoréhokoľvek európskeho mužstva nielen z televízie, ale aj naživo. Prečo teda nekúpiť lístky na futbalové zápasy obľúbených mužstiev?

Vyberajte len to, čo má rád

Možno sa skôr zaujíma o Formulu 1. Možno ho skôr láka basketbal. Sama veľmi dobre poznáte svojho partnera a ak ho chcete naozaj potešiť, rozhodne vyskúšajte takýto spôsob. Nezabudnite nenápadne odpozorovať, čo ho momentálne najviac zaujíma.

Deň bez povinností v spoločností kamarátov

Nedržte svojho partnera nakrátko a spravte mu radosť tým, že ho pustíte s kamarátmi na pivo. Aj vy potrebujete oddych, rovnako ako aj váš partner. Uvidíte, že takýto darček ho poteší viac ako ďalšie oblečenie do šatníka. Skúste experimentovať a hlavne kupujte len veci, ktoré ho potešia a ktoré budú užitočné.

Pridaj komentár