Ďalší ročník prestížneho módneho podujatia Mercedes Benz Prague Fashion Week prizval opäť to najlepšie, čo módna scéna zo Slovenska a Česka ponúka. Takýmto príkladom bola aj módna prehliadka slovenského módneho dizajnéra Michaela Kováčika, ktorý predstavil svoju najnovšiu kolekciu jeseň/zima 2017. Michael sa pri zrode tejto kolekcie nechal inšpirovať zbierkou fotografií módneho fotografa Patricka Demarcheliera z 80. a 90. rokov.

Neuveríte! S kým predvádzala krásna Kristína Činčurová na Fashion Weeku v Prahe?

Mladý slovenský talent opäť stavil na kvalitu a celú kolekciu zhotovil z čisto prírodných materiálov ako kašmír, koža, vlna, hodvábny satén a šifón. Michael stavil na kartové víťazstvo a pripravil 21 outfitov, z toho 13 dámskych a 8 pánskych. Kvalita nechýbala ani na prehliadkovom móle, na ktorom sa predviedli zvučné mená, ako napr. Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová či Miss ČR 2009 Aneta Vignerová.

Hlavnou hviezdou prehliadky bol topmodel Filip Hrivňák zo slovenskej modelingovej agentúry Exit Model Management. Módna kolekcia Michael Kovacik jeseň/zima 2017 bola doplnená o šperky značky Ade-Be od Adama Detského, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre túto príležitosť. To, že módna show bola jednou veľkou party, potvrdil aj live DJ setom suverénny DJ Fatty M (Komiks Party). Čo poviete na talent Michaela Kováčika?

Pridaj komentár