„Netrápme sa už viac vo vzťahoch. Snažme sa ich pochopiť a ľuďom v našom okolí lepšie porozumieť.“  Za čo všetko vďačí odborníčka na vzťahy – Lívia Danningerová, numerológii? Vďaka numerológií získala nadhľad nad svojím životom. Spoznala samu seba a odhalila svoje talenty, pochopila svojho manžela a zistila, čo od neho nemá očakávať. Porozumela svojmu partnerskému vzťahu a taktiež svojim dvom deťom.  

Dnes s veľkou vášňou pomáha ženám, aby cez uvedomenie sa a pochopenie súvislostí svojho života získali úľavu a väčší pokoj na duši. Lívia predstavuje iný uhol pohľadu na vzťahy často aj úplným skeptikom, ktorí po stretnutí s ňou priznávajú, že niečo na tejto vede o číslach s určitosťou bude. 

Lívia Danningerová je vzťahová numerologička, taktiež lektorka a inšpiruje ženy na ich ceste k šťastnejšiemu prežívaniu života. Je tiež autorkou vzdelávacieho on-line programu „Kompas partnerského vzťahu“, prostredníctvom ktorého ženám predstavuje návod na lepšie pochopenie partnera a ich vzájomného vzťahu.

Vykonala stovky numerologických konzultácií a navyše s nadšením vzdeláva, prednáša a píše v oblasti numerológie. Odborníčka na vzťahy je rozhodne vedomou, láskavou a neustále sa učiacou maminou 2 detí a žije dnes v harmonickom partnerskom vzťahu a s manželom sú spolu už 16 rokov. Verí, že poznatky z numerológie dokážu pomôcť mnohým ženám túžiacim po hlbšom poznaní.

Jej veľkým snom je, aby numerológia bola bežnou súčasťou našich životov. Aby otvorila oči a zároveň srdcia čo najviac ľuďom. Je presvedčená o tom, že každý z nás môže prežívať šťastnejšie vzťahy a radostnejšie životy. Je nesmierne vďačná, že má príležitosť prispievať ku tomu, aby ľudia vedeli základné znalosti z numerológie použiť vo svoj prospech.

Kompas partnerského vzťahu

Aké by to bolo konečne pochopiť lepšie svojho partnera, všetky naše predchádzajúce partnerské vzťahy, chápať udalosti vo svojom živote (súčasné aj minulé), ktoré sa zdajú byť náhodné a mať v ruke kompas, ktorý by nás vo vzťahu viedol správnym smerom?

Páčila by sa vám predstava mať partnera alebo manžela, ktorému rozumieš a ktorý ťa nebude vytáčať? Dnes už viem, že každá žena môže mať harmonickejší partnerský vzťah. Cestou ku nemu je porozumenie.

Vzťahová numerologička pripravila jedinečný online kurz Kompas partnerského vzťahu. Tento kurz predstavuje unikátnu metódu na hlbšie pochopenie každého partnerského vzťahu. Je pre všetky milovníčky ezoteriky. Pre ženy, ktoré sú v partnerskom vzťahu a niečo ich vo vzťahu trápi alebo ženy, ktoré sú v šťastnom vzťahu, milujú osobný rozvoj a chcú vzťahu hlbšie porozumieť, ale aj ženy, ktoré kráčajú životom samy a momentálne nie sú vo vzťahu. Tie sa dozvedia, akého muža si majú hľadať, s ktorým mužom bude väčšia šanca na spokojný dlhodobý vzťah. Niektorí partneri sa jednoducho hodia ku sebe lepšie a prežijú bezproblémovejší vzťah. A ja im prezradím, ktorí sú to.

Ako funguje numerológia? Táto metóda využíva poznatky a výpočty. Pracuje sa pri nej iba s dátumom narodenia danej ženy a dátumom narodenia jej partnera. Je to numerologické minimum pre maximálne pochopenie každého partnerského vzťahu. Ženy sú nesmierne prekvapené, aké všetky informácie a vzťahové predispozície sa dajú iba z týchto 2 dátumov vyčítať!  

Nesnažme sa partnerov zmeniť ale snažme sa naše vzťahy hlbšie pochopiť…

Pridaj komentár