Ak ste milovníkom ázijských jedál a zlatistého moku, tak v pivárni a reštaurácii Bokovka ste na správnom mieste. Za svetovými trendmi tak už nemusíte cestovať stovky kilometrov. Od 18. do 27. mája si môžete vychutnať vskutku netradičné kulinárske hody plné FANTÁZIE.

Netradičné spojenia sa stávajú tradíciou! Bencik Culinary Group prináša FANTÁZIU chutí ázijských špecialít a skvelého piva na jednom mieste!!!

Máj bude v Bokovke nielen voňať, ale hlavne chutiť Áziou. Chýbať nebudú najobľúbenejšie špeciality z Thajska, Indie, či Vietnamu, a to všetko osviežené dúškom piva. V Bencik Culinary Group sa totiž noviniek a netradičných spojení rozhodne neboja.

V rámci FANTÁZIA festu si môžete pochutiť na:

BAO BUNS

Vynikajúce domáce parené Bao „knedličky“ plnené jemným 24 hodín pečeným bravčovým bôčikom s uhorkou, čili a mrkvou.

BUTTER CHICKEN

Táto indická špecialita vyniká v porovnaní s inými, veľmi ostrými jedlami, svojou jemnou pikantnou chuťou. Znamenité maslové kura s mletými kešu orechmi, štipkou garam masala, krémovou omáčkou a basmati ryžou.

AROMATIC PHO S KREVETAMI

Vietnamská polievka Pho sa pripravuje buď z kuracieho mäsa, hovädzieho mäsa alebo darov mora. Vychutnajte si svoj obľúbený vývar s extra dávkou chutných kreviet.

CRISPY CHICKEN BURGER

Vyskúšajte úplne novú chuť burgra s mäsom z 24 hodín marinovaného kuracieho stehna vypraženého v chrumkavom cestíčku. Podávame s nezameniteľnou sriracha omáčkou, ktorá je najobľúbenejším prvkom vietnamskej a thajskej kuchyne v domácej makovej žemli so šalátom z bielej reďkovky.

MANGO STICKY RICE

Tento tradičný dezert juhovýchodnej Ázie pohladí vaše chuťové poháriky. Pozostáva z krémovej jazmínovej ryže s kokosovým mliekom a lahodným čerstvým mangom.

Pridaj komentár