Módna show Cinq à Sept sa na Fashion Weeku v New Yorku niesla v rozprávkovej atmosfére Alice v krajiny zázrakov, v rámci ktorej vyzdvihujeme hneď na samom začiatku skvelú premenu srílanskej čipky na dokonalé siluety. Tento rozprávkový príbeh rozkvitol v plnej kráse na streche hotela Beekman v centre Manhattanu.

Netradičné predstavenie kolekcie jar/leto 2018 v podaní Cinq à Sept!!! Aj takýto je New York Fashion Week!

Modelky v krásnych slnečných priestoroch, ktoré v minulosti tienili dvojičky Svetového obchodného centra, predviedli rôzne druhy širokých nohavíc a originálnych prehozov na plecia vyrobených z pierok marabu.

Materiály ako denim a čipku môžeme v tejto kolekcii vidieť v skutočne neobvyklom luxusnom spojení, bok po boku s čiernym tylom a vojenským keprom.

Ďalšie skvelé spojenie pripravila dizajnérka Kasuni Rathnasuriya medzi nadýchanými a rozcuchanými účesmi a outfitmi v boho štýle, ktorý reprezentujú mierne vykrčené svetríky oblečené na voľných šatách.

Okrem krásnych modeliek dotvorila atmosféru legendárnej rozprávky akrobatka predvádzajúca akrobatické kúsky na veľkom prstenci, špeciálne dáždniky, čajové pečivo, malé citrónové koláčiky a samozrejme svieži malinový čaj … veru, chýbal už len bláznivý čarovný klobúk.

Čipkované šaty boli ručne vyrobené na Srí Lanke, kde sa dizajnérka Kasuni Rathnasuriya narodila a vyrastala.

„Vybrali sme sa na dlhú a náročnú cestu, s cieľom dosiahnuť niečo unikátne. Každý Fashion Week je bláznivý, rovnako ako aj naša kolekcia a jej prevedenie. Jediné, čo na našej kolekcie nie je vidieť, sú hodiny tvrdej práce v zákulisí“, prezradila Kasuni.

Prinášame vám kompletný prehľad modelov z najnovšej kolekcie jar/leto 2018 v podaní Cinq à Sept tak, ako boli predstavené na Fashion Weeku v New Yorku.

FOTO: Imaxtree

Pridaj komentár