Ste uťahaní z neustálych povinností a neviete si nájsť na oddych? Hoďte na chvíľu všetko za hlavu a vyberte sa na wellness víkend! Len vy a váš partner, neobmedzený vstup do bazénov, sáun a rôznorodých masáží. Premeňte túto skvelú predstavu na skutočnosť už počas tejto jesene! Smútok za letom určite zaženiete príjemnou prechádzkou v zafarbenom jesennom lese. Čerstvý vzduch, panenská príroda a vstup do wellnessu, kedy len si zažiadate. Za skvelým oddychom nemusíte ani chodiť do zahraničia. Baľte si kufre – odchádzame na wellness víkend na Slovensku!

Nestihli ste si cez leto poriadne oddýchnuť? Využite široké možnosti jesenných wellness pobytov!

Wellness pobyty na horách

Ak vás lákajú wellness pobyty v prírode, máte u nás z čoho vyberať. Hory sú totiž na relax ako stvorené. Ak vás už nebude baviť posedávanie pri bazéne, vonku čaká množstvo možností ako tráviť voľný čas. Oddýchnite si od ruchu veľkomesta a užívajte si pre zmenu pokoj a ticho.

Romantické wellness pobyty

Užite si so svojou láskou trochu romantiky. Na Booking.com nájdete nespočetné množstvo ponúk na ubytovanie v historických kaštieľoch a zámočkoch, ktorých je na Slovensku neúrekom. Krásne prostredie a neobmedzený wellness – skrátka víkend s kráľovskou atmosférou.

Pobyty v kúpeľoch

Ak vás trápia choroby pohybového ústrojenstva, onkologické choroby, či iné zdravotné ťažkosti, ideálny je potom pobyt v kúpeľoch. Na chvíľu si užijete starostlivosť odborníkov a iste sa vám na zdraví aj o niečo polepší. Pobyty v kúpeľoch však rozhodne nie sú iba pre ľudí so zdravotnými problémami. Na svoje si prídete aj keď sa chcete nechať chvíľu rozmaznávať len tak :-). Na Slovensku sú najobľúbenejšie Podhájska wellness, wellness Dunajská streda, kúpele v Bardejove či Piešťanoch.

Wellness pobyty s deťmi

Asi večná otázka všetkých rodičov – ísť na wellness s deťmi alebo bez nich? Trávenie času v saunách či na masážach asi nepatrí k obľúbeným detským činnostiam. Ak ich však vezmete do rezortov ako Bešeňová či Tatralandia, môžu sa vyblázniť na toboganoch a ďalších najrozličnejších atrakciách. A ani nebudete vedieť, že ich tam máte!

Šetrite na wellness pobytoch s Tipli!

Vravia vám niečo pojmy ako cashback a cashbackový portál? Že nie? Tak to ihneď napravíme! Po využití cahbacku sa vám vrátia peniaze za nákup. To znamená, že po nákupe wellness pobytu, napríklad na ZľavoKing, získate navyše isté percento zo zaplatenej čiastky späť.

Najlepší portál tohto druhu na Slovensku je rozhodne Tipli – ponúka najlepšie odmeny a vypláca ich už od 0,01 €! Šetriť peniaze s Tipli.sk je zadarmo a na získanie čiastky z nákupu späť vám stačí iba jeden krok navyše. Do daného e-shopu sa musíte prekliknúť cez Tipli. Ďalej už postupujete ako pri bežnom nákupe. Zarábajte na svojich nákupoch s Tipli!

Pridaj komentár