Od roku 2015 je neoddeliteľnou súčasťou módneho diania v bratislavskom Starom meste. Reč je o výnimočnom a neprehliadnuteľnom butiku LUXURY Vintage. Čím je toto kúzelné miesto tak výnimočné? LUXURY Vintage nie je butikom, s ktorými sa bežne stretávame. Je to luxusný secondhand, v ktorom sa predávajú nielen nové, ale i nosené módne kúsky. Dvere sú tu otvorené skutočne každému! Tak ako kupujúcim, tak i tým, ktorí už svoje oblečenie či módne doplnky nevedia v rámci svojho šatníka využiť a s radosťou ich sem prinesú.

Neprehliadnuteľný butik v centre Bratislavy inšpirovaný svetovým trendom!!! Čím je LUXURY Vintage tak výnimočný?

Všetci tí, ktorí to majú do Bratislavy od ruky, príp. chcú byť informovaný o všetkých novinkách z portfólia LUXURY Vintage, môžu navštíviť butik prostredníctvom Instagramu.

Každé svetové veľkomesto či metropola má svoje vintage butiky, kam môžu miestni ľudia odniesť svoje značkové oblečenie, kabelky a topánky zo starších kolekcií, ktoré sú minimálne nosené a nepoškodené.

Takéto módne kúsky si potom môžu ďalšie dámy kúpiť za zlomok pôvodnej ceny. Touto svetovou myšlienkou a trendom veľkomiest sa nechal inšpirovať i tím, ktorý stojí za zrodom a prevádzkou butiku LUXURY Vintage v Bratislave.

Všetci fanúšikovia kvalitnej módy a pohodových nákupov sú vítaní v nádherne zariadenom butiku v pasáži Starého mesta na Laurinskej 17 v Bratislave.

Za obrovskou presklenou stenou s mramorovou podlahou a koženými stenami, podáva profesionálny tím svojím zákazníčkam nielen cenné rady pri nákupoch, ale napr. i kávičku či prosečko.

V butiku LUXURY Vintage sa môže každý cítiť luxusne!

Pridaj komentár