Nick Bannister (Hugh Jackman) je súkromný vyšetrovateľ, ktorý žije minulosťou. Pátra v hlbinách mysle a svojim klientom pomáha získať späť stratené spomienky. Jeho život sa navždy zmení s príchodom novej klientky Mae (Rebecca Ferguson).

Hľadanie a nachádzanie v jej prípade prerastie v niečo viac. A zatiaľ čo Bannister bojuje, aby vypátral pravdu o ženinom náhlom zmiznutí, odhalí násilné sprisahanie a musí si zodpovedať podstatnú otázku – ako ďaleko ste ochotní zájsť, aby ste nestratili tých, ktorých milujete?

Pod taktovkou režisérky Lisy Joy, pre ktorú je Reminiscence popri seriálovej tvorbe (Westworld; Agent; Povedz, kto ťa zabil) filmová prvotina, sa na veľkom plátne predstavia také herecké esá ako Hugh Jackman (Logan: Wolverine; Najväčší showman; Dokonalý trik), Rebecca Ferguson (Doktor Spánok; Mission: Impossible – Fallout; Najväčší showman), Thandiwe Newton (Solo: A Star Wars Story; RocknRolla; Crash), Cliff Curtis (Doktor Spánok; Colombiana; Okamih zlomu), Marina de Tavira, Daniel Wu, Mojean Aria, Brett Cullen, Natalie Martinez, Angela Sarafyan, Nico Parker a ďalší.

Americký sci-fi thriller Reminiscence prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Contionental film

Pridaj komentár