Jeden z najnovších modelov hodiniek si v kampani značky Montblanc našiel skutočne výnimočného nositeľa. Stal sa ním obľúbený Cillian Murphy, známy predovšetkým zo seriálu Gangy z Birminghamu, či z populárnych filmov Anna, Operácia Anthropoid, Návrat Temného rytiera, Vymedzený čas a ďalších.

Írsky herec reprezentuje ideál „úspešného muža činu“, ktorý vie dať veci do pohybu. Tento koncept rezonuje s Murphyho láskou k písaniu, ktoré nadchýna jeho publikum podobne, ako jeho herecké výkony.

Čierna farba, ktorá je pre značku autentická, vytvára výraznú vizuálnu výpoveď. Ebonit, jedna z farieb v logu Montblanc, bola použitá už v prvých písacích nástrojoch spoločnosti. Aj táto kolekcia sa nesie v zmení čiernej. Jednotlivé modely hodiniek boli navrhnuté tak, aby inšpirovali ľudí, ktorí hľadajú štýl, prispôsobivosť a všestrannosť.

Kolekcia UltraBlack obsahuje módne doplnky, ktoré budú súčasťou každodenného života ich nositeľa. Hodinky Montblanc 1858 Geosphere UltraBlack Limited Edition, ktoré nosí Cillian Murphy, sú unikátom kolekcie. Medzi ďalšie položky z kolekcii patrí napr. pero StarWalker UltraBlack Precious Resin Fineliner, peňaženka Montblanc M Gram 4810 a mnohé ďalšie štýlové módne doplnky.

Pridaj komentár