O jarnom detoxe počul už snáď každý. Počuli ste však už o tom zimnom? Aj keď zimná detoxikácia je všeobecne menej známa, je práve jeseň obdobím, kedy treba prebudiť telesnú energiu a nabrať silu na prichádzajúcu zimu. Hoci sa naše telo čistí priebežne samo, môžeme mu k tomu podať pomocnú ruku. Viete ako na to?

Za detoxikáciou sa skrýva predovšetkým zmena životosprávy, ktorá má výrazný vplyv na našu telesnú váhu, kvalitu pleti i vlasov, lámanie nechtov, celkovú vitalitu či celkovú chuť a energiu do života. Nielen to, ale i množstvo ďalších faktorov vplývajúcich na náš organizmus, dokáže ovplyvniť množstvo toxínov (jedov) uložených v našich útrobách, ktoré sa do tela dostávajú predovšetkým našou každodennou stravou.

Dodržiavanie pitného režimu, odľahčenie jedálnička, absencia alkoholu a kávy, prechádzky na čerstvom vzduchu, dostatočný spánok bez ponocovania, zvýšenie príjmu vitamínov či výber správnych výživových doplnkov z bylinnej ríše, sú základné pravidlá správneho detoxu, ktoré dokážu toxínmi preťaženému organizmu pomôcť.

Ak ale neviete, ako s detoxom začať, vyskúšajte mesačnú bylinnú kúru od KetoMix, počas ktorej sa zbavíte jedovatých látok, doplníte energetické rezervy a prečistíte nielen svoje telo, ale i ducha. V kombinácii s KetoMix diétnym plánom môžete podporiť aj samotný proces chudnutia a to bez akéhokoľvek hladovania a námahy.

Do detoxu môžete pokojne zaradiť aj čisto prírodný prípravok formou tabliet KetoMixDetox, ktorý obsahuje výťažky Pestreca mariánskeho. Pravidelná konzumácia kapsúl prispieva k udržaniu normálnej zdravej činnosti pečene a metabolizmu tokov. Spolu s detoxikačnými tabletkami môžete užívať aj KetoMix multivitamín s minerálnymi látkami. Odľahčiť by ste mali aj vaše trávenie, preto odporúčame zaradiť do jedálnička aj bezlaktózový ľahko stráviteľný kokteil bez lepku s čokoládovou príchuťou, ktorý vášmu telu dodá kvalitné bielkoviny a vlákninu. Do správneho detoxu sa hodia aj konjakové cestoviny, ktoré sú úplne bez sacharidov, nakoľko majú minimálnu energetickú hodnotu a šetria vaše trávenie.

Ak by ste spoločne s prečistením organizmu chceli aj schudnúť, odporúčame tiež diétny program českej ketónovej diéty KetoMix. Získate tak nízkosacharidové potraviny na celý čas vašej diéty – či už bude trvať 147 dní alebo niekoľko mesiacov. Okrem samotných jedál máte zároveň zabezpečené poradenstvo počas celej diéty a to úplne zdarma. Odborníci z KetoMixu vás naučia ako správne jesť aj po skončení diéty a svoje stratené kilá už nikdy nenabrať späť.

Pre tých, ktorí chcú schudnúť rýchlo, pohodlne, bez hladovania a cvičenia a bez obávaného jojo efektu, prináša M magazín.sk v spolupráci so spoločnosťou KetoMix veľkú jesennú súťaž o hodnotný štartovací balíček a lahodné novinky od KetoMix, ktoré vám pomôžu pri úprave vašej postavy a naučia vás, ako si pripraviť zdravý jedálniček. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľate článok so súťažou tak, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte odpoveď na nasledujúcu otázku.

Príprava KetoMix produktov je viazaná na ich miešanie s:

a) mliekom

b) vodou

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.ketomix.sk

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 8. novembra 2020! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár