Nemáte naplánovanú žiadnu dovolenku a obávate sa, že sa budete počas letných mesiacov nudiť? Poradíme vám, čo si môžete počas týchto horúcich dní rozhodne pozrieť a ako prežiť pre vás nové okamihy. Verte nám, bude to zážitok!

Nechcete sa cez letné mesiace nudiť? Vyskúšajte napríklad toto!

Netradičné podujatia

Medzi netradičné letné podujatia môžeme pokojne zaradiť UV show, letné kiná, jarmoky a podobne. Ak sa vo vašom okolí koná takéto podujatie, neváhajte a vyrazte si s kamarátmi. Počas letných mesiacov nájdete rôzne podujatia aj na slovenských hradoch a zrúcaninách, takže ak túžite zažiť pekné chvíle aj so svojimi ratolesťami, zistite si, aké podujatia sa na vami blízkych zámkoch konajú.

Skvelý tip len pre vás

Čo vás ešte z týchto netradičných podujatí môže zaujať? Čo poviete napríklad na vzrušujúcu Fireshow? Budete môcť očakávať profesionálne kostýmy, nacvičené choreografie a skvelý pódiový prejav.

Slovenská príroda

Ak ste vášnivými turistami, určite využite cez leto prijateľné počasie na horách a choďte sa nadýchať čerstvého vzduchu. Ak ste alergikmi, hory by mali byť vašou povinnou zastávkou. Doprajte si buď turistiku alebo si len choďte oddýchnuť mimo ruchu veľkomesta. Uvidíte, že vám to prospeje. Veď more nemusí byť vašou povinnou zastávkou každý rok, či?

Pravidelné „garden party“

Letné mesiace môžete využiť na vylihovanie na záhradnej hojdačke, na grilovanie a najmä na stretávanie sa s príbuznými. Skúste tiež podnikať pravidelné rodinné garden party. Potrebovať však budete omnoho väčší nožnicový altánok, pod ktorý sa zmestia všetci vaši hostia. Oceníte ho aj pri peknom počasí, kedy vás bude chrániť pred slnečnými lúčmi, ale aj pri zlom, kedy vás môže prekvapiť nečakaná dažďová prehánka.

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár