Aj keď cestovanie nie je v súčasnosti tou najideálnejšou voľbou, vašim topickým snom nemusíte dávať rozhodne zbohom. Skvelý recept, ako si vytvoriť dokonalý exotický look, vám už dnes prináša obľúbená spoločnosť AVON, v exkluzívnej spolupráci s influencerkou Naomi Adachi. Nalíčte a oblečte sa tak, akoby bolo more priamo pred vami. Trendom sú nielen veľké farebné šperky, ale aj turbany a tropické potlače.

„Bronzová pleť a šťavnaté farby. Esencia exotiky! Tropický look ma doslova teleportoval na piesočnatú pláž a ja som mala pocit, akoby som sa celý deň kúpala v slniečku. Nie je to nádhera?,“ prezradila svoje bezprostredné pocity o topickom looku influencerka Naomi Adachi.

„Look bronzovej bohyne je inšpirovaný letnou dovolenkou a slnkom. Kládol som dôraz na voľbu krému s ochranným faktorom. Hydratáciu nám tiež zaistí Magix Hydrating primer. Nechcel som pleť príliš zaťažiť make-upom, tak som dal prednosť bronzujúcim perlám, ktoré pleť vytónujú a dodajú letný shine. A pretože máme pre vás veľa noviniek, zakomponoval som do tohto looku Jelly rozjasňujúci gél na tvár. Je to lícenka a highliter v jednom. Ideálne na leto. A môžete nanášať opäť prstami, kam sa vám bude hodiť. Dojem umelých rias nám navodí nová špirála Lash Genious. A čo nesmie chýbať k letnému looku, sú dokonalé nechty. Nebojte sa bronzové líčenie oživiť výraznejšou farbou. Ja som zvolil novinku Jelly lak na nechty v sýtej ružovej,“ radí make-up artista AVONu Pavel Bauer.

Pridaj komentár