Pre tých, čo si chcú spraviť radosť ligotavým šperkom, je ponuka značky THERESKA jednoznačná – špecializovaný sortiment si vyberiete na každú príležitosť. V ponuke obchodu sa nachádzajú náušnice, náhrdelníky a náramky, pričom väčšinu šperkov tvoria žiarivé zirkóny a sladkovodné perly.

Náušnice, náhrdelníky či náramky? Značka THERESKA udáva nový a svieži fashion trend!!!

Perly sú v rôznych odtieňoch, od čiernej cez hnedú, pieskovú až po ružovú a bielu. V ponuke tak nájdete len top kúsky, z ktorej si každý dokáže vybrať. Všetky šperky sú navyše dodávané v exkluzívnych baleniach.

Značka THERESKA patrí do skupiny tých, ktoré si dávajú záležať na mimoriadnej kvalite svojich produktov. Práve preto ako jedna z mála v biznise garantuje kvalitu šperkov spôsobom výmeny kus za kus v prípade, ak dôjde k akémukoľvek jeho poškodeniu.

Výber dodávateľov prešiel mnohými skúškami a testovaním kvality výrobkov. Na základe tohto výberu tak môže značka v tomto odvetví garantovať, že čokoľvek sa šperku v nasledujúcich dvoch rokoch od kúpy stane, či už dáme náhodne spadne, alebo ho hodí po svojom partnerovi pri večernej hádke, vymenia vám ho vždy diskrétne, bez otázok, a to kus za kus.

Aj týmto spôsobom sa spoločnosť snaží pridávať hodnotu nielen svojim klientom, ale aj podtrhnúť orientáciu značky na absolútnu spokojnosť zákazníka.

Pridaj komentár