Labková patrola po premiérovom uvedení na plátnach kinosál v roku 2019, prichádza do kín s úplne novými dobrodružstvami. Animovaní hrdinovia zaznamenali veľký úspech nielen u nás ale i vo svete a pre mnohých mladých fanúšikov odvážnych šteniatok to bol vôbec prvý výlet do kina a nezabudnuteľný zážitok možno i na celý život.

Pre všetkých detských divákov a aj ich rodičov, ktorí by si takto úžasne strávenú chvíľu pred veľkým plátnom chceli zopakovať, máme skvelú správu. Na plátna slovenských kín totiž prichádzajú ďalšie príbehy, v ktorých sa predstaví partička psích záchranárov na čele s chlapcom Ryderom a to v špeciálnom pretekárskom filme s názvom Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!

Marshall, Rubble, Rocky, Chase, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami na veľkolepé automobilové preteky, ku ktorým sa v mestečku Adventure Bay schyľuje. Všetky labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť. Komplikácia však nastane, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže preteky odjazdiť. Labkám tak neostáva nič iné, ako zapojiť svoju vynaliezavosť a čo najskôr tento problém vyriešiť. Uhádnete kto sa posadí za volant, šliapne na plyn a predvedie skvelú a zábavnú jazdu?

A aby si to všetci diváci v kinách poriadne užili, originálny pretekársky diel doplnia ešte dve najnovšie epizódy, v ktorých si „labkáči“ budú musieť poradiť s obrovským odtrhnutým balónom a čaká ich aj jedno pavúčie dobrodružstvo. Úloh je viac než dosť, takže, labky, hor sa do akcie!

Kanadský animovaný film Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!, prináša od 30. januára 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Bontonfilm.

Pridaj komentár