Začiatok augusta znamená v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf skvelé správy pre všetkých návštevníkov: posledný víkend výpredajov ponúka dva dni plné extra zliav: Final Sale Weekend prebehne už od 3. do 4. augusta!

Nákupy na záver leta? Predstavujeme Final Sale v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf už tento víkend!!!

Teraz si budete môcť kúpiť to, po čom vaše srdce piští. S neuveriteľnými ponukami a ďalšou zľavou 50 % na bežnú outletovú cenu si doplníte letné outfity, alebo sa rovno pripravíte na chladnejšie jesenné počasie. Obľúbené luxusné, dizajnérske a voľnočasové značky ako Coach, Karl Lagerfeld, Under Armour a mnoho ďalších vylepšia ako letný, tak aj jesenný šatník.

Furla

Využite dodatočné zľavy na vybrané značky, ako i úplne nový New Balance v Designer Outlet Parndorf! Novinkou je, že fanúšikovia tenisiek sa môžu počas Final Sale Weekendu tešiť na novú trendovú značku New Balance, ktorej úplne novú predajňu otvorili priamo v Designer Outlet Parndorf.

Christ

Nič vám počas Final Sale nepadlo do oka? Žiadny problém! Spravte radosť sebe alebo svojim blízkym s darčekovou poukážkou od McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Poukážky je možné zakúpiť priamo v centre alebo online.

„Absolútna letná vychytávka: pohodlné nákupy so skvelými akciami v Designer Outlete Parndorf. Počas Final Sale Weekend čakajú na našich zákazníkov naozaj skvelé ponuky,“ doplnil Mario Schwann, riaditeľ McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Pridaj komentár